CENA: 79,99
51
00
Oszczędzasz 28,99
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
CD Projekt
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5907610745183
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Deponia 1 PL + Deponia 2 PL PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Deponia to jedna wielka góra śmieci. Nie ma w tym stwierdzeniu przesady. To po prostu bardzo zaśmiecona planeta. Oczywiście są piękne, podniebne miasta, ale tacy ludzie jak Rufus nie mają tam wstępu. A szkoda, bo Rufus ma już dosyć swojego brudnego życia. Okazja nadarza się, gdy bohater spotyka tajemniczą gwia... dziewczynę. Goal ląduje w Deponii, a Rufus postanawia ją odstawić do domu.Deponia to pełna humoru przygodówka. Jej twórcy mieli w pamięci takich autorów jak Douglas Adams czy Terry Pratchett. W efekcie wiele zagadek, które przyjdzie nam rozwiązać, może nie być równie konwencjonalnych, co w innych grach. A do tego dochodzi piękna, ręcznie rysowana grafika, przywodząca na myśl największe klasyki gatunku (tak, Monkey Island, mówimy o Tobie!).

Twórcy gry mają doświadczenie w gatunku. Studio Daedalic wydało już kilka innych przygodówek, w tym ciepło przyjęte przez prasę i graczy The Whispered World.

Deponia jest od tej gry jeszcze lepsza.

Co za chaos!

Ojczyzna Rufusa - Deponia - to ogromne, rozciągające się na całą planetę wysypisko śmieci. Rada Starszyzny Elizjum postanowiła wysadzić Deponię w powietrze i tylko piękna Goal może temu zapobiec.Niestety Goal utknęła z Rufusem na Pływającym Czarnym Rynku, najgorszej dziurze w całej Deponii. Co gorsza jej implant mózgowy, zawierający m.in. Kody Startowe, bez których powrót do Elizjum jest niemożliwy, został poważnie uszkodzony i wymaga naprawy.Na szczęście na Pływającym Czarnym Rynku można zorganizować dosłownie wszystko - nawet pokątną operację mózgu. Niestety podczas zabiegu świadomość Goal rozpada się na 3 części, co tylko zwiększa panujący chaos. Rufus musi połączyć wszystkie fragmenty osobowości Goal i to tak szybko, jak to tylko możliwe! W krainie pełnej dziobaków, płonących ostrzy, Skarpet Antygrawitayjnych i torpedodelfinów rozgrywają się dziwaczne wydarzenia i przygody. Rufus musi bowiem nie tylko uratować świat i pomieszać plany Organonów z Elizjum, ale też zdobyć serce kobiety, której świadomość rozpadła się na trzy funkcjonujące niezależnie od siebie części. Krótko mówiąc: los całego świata zależy od Rufusa i jego uroku. Taaaa... Prawdziwe szczęście w nieszczęściu.

Od twórców Edna and Harvey The Breakout, The Whispered World, A New Beginning oraz Harvey's New Eyes .Wyjątkowy styl komiksowy z ręcznie rysowaną grafiką 2D w rozdzielczości HD.

Zobacz także

Zobacz wszystkie figurki z serii!
Zobacz konsole Sony nowej generacji!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Deponia 1 PL + Deponia 2 PL" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.