CENA: 24,90
19
90
Oszczędzasz 5,00
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Nobilis Group
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5907610736105
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat
:
:

Trine PL PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Trine to dynamiczna platformówka zrobiona na wzór oldschoolowych produkcji, co świetnie podkreśla system sterowania i perspektywa patrzenia na kierowanego bohatera.

Przenosisz się w niezwykle szczegółowy i kolorowy świat fantasy pełen zamków i przeróżnych machin. Skacząc po różnych elementach, wcielasz się w 1 z 3 dostępnych postaci: umiejętnego maga, zwinnego i poręcznego złodzieja oraz monstrualnie silnego wojownika ninja. Twoim zadaniem jest parcie, zważając na przeciwników w okolicy, do przodu i rozwiązywanie porozmieszczanych wszędzie zagadek, czyhających złowieszczo na każdym skrawku ziemi, aby uratować królestwo od zakłady. Dzieła tego dokonasz przy pomocy tytułowego narzędzia Trine, znalezionego niedawno przez grupkę person.

Widok, z jakiego kieruje się bohaterem, nawiązuje do starodawnych, legendarnych tytułów - skręca się teoretycznie tylko w prawo lub lewo. Biegając w te i we w te na dwuwymiarowych planszach napotkasz masę mniejszych wrogów, którzy potrafią napsuć krwi w ciele.

Przedstawiony świat obfituje w psychodeliczne kolory, pełno tu najdrobniejszych detali, ale przede wszystkich interaktywnego otocznia. Tak, właśnie teraz niezwykle dobrze działają prawa fizyki i to z nimi związana jest większość ukazanych łamigłówek. Za pomocą tego silnika można tworzyć nawet dodatkowe przedmioty, ułatwiające przebycie na przykład większej przepaści.

Wymagania:

Core 2 Duo 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 600 MB HDD, Windows XP/Vista/7

Zobacz także

Oferta
stale aktualizowana!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Koszulki dla graczy
Sprawdź ofertę
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Trine PL" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.