39
90
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Capcom
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5055060972359
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat

Resident Evil 4 Ultimate HD Edition PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Dzięki Resident Evil 4 Ultimate HD Edition gracze zagrają w arcydzieło gatunku survival horror w najwyższej możliwej jakości – w oprawie HD i płynnych 60 klatkach animacji na sekundę. Tytuł został odnowiony i dostosowany do ekranów panoramicznych, wyostrzono teksty i tekstury postaci, tła i obiektów w grze.

Resident Evil 4 zawierać będzie wsparcie platformy Steam, w tym achievementy, chmurę, karty wymiany, globalną listę rankingową i pełne wsparcie kontrolera. Nowa wersja zawierać będzie również dostępną wcześniej zawartość dodatkową, w tym epilog Separate Ways.

W Resident Evil 4 agent specjalny Leon S. Kennedy wysłany zostaje na misję uratowania porwanej córki amerykańskiego prezydenta. Trafia do wioski w Europie, w której spotyka nowe zagrożenia, inne niż tradycyjne hordy zombie znane z poprzednich części gry. Leon walczy z kreaturami zarażonymi przez Las Plagas i zmierzy się z agresywnymi grupami przeciwników, w tym wieśniacy kontrolowani przez Los Illuminados, tajemniczy kult stojący za porwaniami.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Resident Evil 4 Ultimate HD Edition" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.