CENA: 129,99
24
90
Oszczędzasz 105,09
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Capcom
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5908305206118
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat
:
:

Remember Me PL - AUTOMAT PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.


UWAGA - Płacąc e-przelewem lub kartą kredytową otrzymasz klucz drogą mailową natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty. Klucz pojawi się również bezpośrednio pod złożonym zamówieniem w panelu "moje zamówienia"

Remember Me to przygodowa gra akcji w perspektywie trzeciej osoby, w której gracze wcielają się w Nilin, byłą elitarną łowczynię pamięci, posiadającego umiejętność włamywania się do ludzkich umysłów, wykradania i modyfikowania ich wspomnień. Władze, obawiając się jej wiedzy i umiejętności aresztują Nilin i czyszczą jej pamięć. Po ucieczce z więzienia Nilin podejmuje próbę odzyskania tożsamości. Poszukiwanie własnej przeszłości czyni z niej cel dla ludzi odpowiedzialnych za stworzenie inwigilowanego społeczeństwa.

Osobiste wspomnienia mogą teraz zostać zapisane cyfrowo, być kupowane, sprzedawane i wymieniane. Konsekwencją dynamicznego rozwoju sieci społecznych na początku XXI wieku jest utrata resztek prywatności i intymności. Obywatele zaakceptowali ten stały monitoring społeczeństwa w zamian za komfort jaki może zapewnić tylko technologia. Ta zupełnie nowa branża gospodarki skupiająca się na handlu wspomnieniami daje garstce ludzi olbrzymia władzę nad resztą społeczeństwa.Cechy gry:
 • Innowacyjna, zniewalająca wizja naszej przyszłości – Poznaj Neo-Paryż 2084 roku, gdzie nieustannie ulepszana rzeczywistość i cyfrowy zapis wspomnień odebrały ludziom kontrole nad ich życiem.
 • Graj jako Nilin – elitarna łowczyni pamięci z mglistą przeszłością – Zostań najbardziej poszukiwaną łowczynią wspomnień w Neo-Paryżu i używaj mocy włamywania się do ludzkich umysłów by wykraść ich wspomnienia. Zdobywaj potrzebne informacje bezpośrednio z ludzkich głów, ukończ zlecone misje i odzyskaj własną pamięć.
 • Remiks Pamięci – Innowacyjny element rozgrywki umożliwiający graczom wykorzystanie mocy Nilin do modyfikacji ludzkich wspomnień w czasie rzeczywistym. Pozwoli to na kompletna zmianę perspektywy postaci, ich postrzeganie samych siebie oraz ludzi wokół nich. W świecie z 2084 roku zmiany takie mogą mieć śmiertelne konsekwencje.
 • Zbalansowana mieszanka walki i eksploracji – Będąc jednocześnie łowcą i ściganym, wykorzystuj biegłość Nilin w sztukach walki i toruj sobie drogę przez zróżnicowane otoczenie Neo-Paryża.
 • Polska wersja językowa gry (napisy) i angielska, do wyboru na wszystkich platformach sprzętowych.


 • INSTRUKCJA AKTYWACJI KLUCZA

  1. Aby aktywować klucz należy pobrać darmowy program Steam. Wejdź na: http://store.steampowered.com/
  2.
  Kliknij"Zainstaluj Steam" (Install Steam - w prawym górnym rogu strony).
  3. Zainstaluj aplikacje, następnie utwórz nowe konto lub zaloguj się do istniejącego już.
  4.
  Postępuj zgodnie z instrukcjami w celu aktywacji klucza w steam:  

  •    * Uruchom zainstalowany program Steam i zaloguj się do konta
  •    * Kliknij Gry (Games Menu)
  •    * Wybierz Aktywacja Produktu w Steam... (Activate a Product on Steam)
  •    * Postępuj z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie i wprowdź swój steam key.
  •    * Poprawny proces aktywacji zostanie potwierdzony komunikatem, a dodane gry pojawią się na liście w oknie programu Steam.

  PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

  Zobacz także

  Konsole Switch
  w nowych, niższych cenach!
  Modele i figurki
  w super cenach!
  Abonamenty
  Karty przedpłacone
  Abonamenty
  Karty przedpłacone
  Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Remember Me PL - AUTOMAT" (PC).
  Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.