CENA: 119,90
39
90
Oszczędzasz 80,00
Chwilowy brak kodów
Wydawca:
Sega
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5907610744674
Klasyfikacja PEGI:
Strach Przemoc Od 18 lat
:

Aliens Colonial Marines PL Edycja Limitowana PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (3)
Zamawiając u nas Edycję Limitowaną gry Aliens Colonial Marines otrzymasz
 • Czterech bohaterów z filmu, jako grywalne postacie - gracze będą mogli wcielić się w jedną z czterech kultowych postaci znanych z filmu ALIENS i rozprawiać się z hordami Ksenomorfów, jako szeregowy Hudson, kapral Hicks, szeregowy Drake lub sierżant Apone.
 • Dodatkowe opcje do wyróżnienia swojego Marine
 • Dodatkowa broń - miotacz ognia Ripley


 • Pierwszoosobowa strzelanina studia Gearbox jest spadkobiercą splendoru filmowych odsłon serii "Obcy", która po wsze czasy zapisała się złotymi zgłoskami w kanwie horrorów. Gracz wciela się w rolę człowieka z kolonialnych oddziałów wojskowych (United States Colonial Marines), które zostały wysłane z misją ratunkową na pokład U.S.S. Sulaco - dokładnie tego samego statku, gdzie toczyła się fabuła "Obcy II" oraz jego sequela. Mało tego, Aliens: Colonial Marines posiada scenariusz napisany poprzez profesjonalistów prosto z Hollywood.

  Aliens: Colonial Marines nie jest trywialnym shooterem, a gracz nie staje sam naprzeciw całej hordzie Obcych. Tylko w nielicznych przypadkach jest on osamotniony, a większość czasu pochłania współpraca pomiędzy nim, a członkami zespołu. Drużyna składa się z czterech osób - z protegowanym włącznie - a mało tego, istnieje możliwość rozegrania kampanii w 4-osobowym trybie kooperacji z żywymi kompanami-żołnierzami!  Nowe dziecko studia Gearbox uznać można właściwie za taktyczny FPS, bowiem przeciwnik posiada tu potężną przewagę i trzeba umiejętnie wykorzystywać otoczenie, by nie wpaść w piekielną zasadzkę. Bohaterowie potrafią prowadzić ostrzał zza osłon, stawiać wieżyczki obronne, co staje się nieocenione, gdy horda lgnie ze wszystkich korytarzy i szybów wentylacyjnych.

  Bardzo ważnym aspektem jest oczywiście uzbrojenie, na który składają się wszystkie znane i lubiane pukawki każdego Marine. Obok futurystycznych karabinów szturmowych czy strzelb w arsenale znajdą się także miotacze ognia, granaty oraz specjalny ekwipunek pozwalający określić lokację najbliższych ksenomorfów.

  • gra posiada scenariusz napisany poprzez profesjonalistów prosto z Hollywood
  • możliwość rozegrania kampanii w 4-osobowym trybie kooperacji
  • prowadzenie ostrzału zza osłon, stawianie wieżyczek obronnych

  Zobacz także

  Oferta
  stale aktualizowana!
  Zobacz wszystkie figurki z serii!
  Abonamenty
  Karty przedpłacone
  Zobacz konsole Sony nowej generacji!
  Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
  Tom
  Z nami od: 2013/02/12

  Tom

  0 0

  wielkie zawód

  Ponad 2 lata czekania i niestety gra okazała się bardzo słaba :( . Pograłem dwie godziny i nie mam już ochoty bo wieje nudą. O grafice lepiej nie wspominać, archaiczna, niedopracowana, na poziomie nie lepszym niż UT3. Żal niewykorzystanego potencjału. Nie wiem jak multi, bo jeszcze nie grałem..

  Tapikoks
  Z nami od: 2012/03/20

  Tapikoks

  0 0

  aliens

  Po marnym AvP czekam na Aliens Colonial Marines. Gra na pewno bedzie dobra na co-op"a przy piwku z kolegami :)

  Janek_I.
  Z nami od: 2012/02/16

  Janek_I.

  0 0

  Ważne!

  Z tego co wiem premiera gry przeniesiona na drugą połowę roku! Czy Ultima to potwierdza? :)