CENA: 129,99
104
90
Oszczędzasz 25,09
Wysyłka od 11,90 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Nintendo
Kod:
045496321093

Wii U Sing Party Mikrofon Nintendo Wii U

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
SiNG PARTY to imprezowa gra muzyczna stworzona z myślą o konsoli Nintendo Wii U. Tytuł ten stanowi połączenie klasycznych produkcji w stylu karaoke, w których gracze na przemian starają się jak najlepiej zaśpiewać piosenkę wykorzystując w tym celu mikrofon, z popularnymi grami tanecznymi polegającymi na naśladowaniu ruchów wykonywanych przez widoczną na ekranie postać.

W trybie Party jeden z uczestników imprezy wciela się w rolę głównego wokalisty i jednocześnie pełni funkcję swoistego animatora. Dzięki wykorzystaniu wyświetlacza kontrolera Wii U Gamepad prowadzący może na bieżąco podglądać tekst aktualnie wykonywanego utworu stojąc jednocześnie przodem do pozostałych graczy. Na ekranie pojawiają się nie tylko kolejne linijki wykonywanej piosenki, ale również dodatkowe informacje sugerujące np. zachęcenie uczestników do klaskania w rytm muzyki.

Z kolei pozostali gracze wykonują polecenia głównego wokalisty i jednocześnie obserwują animacje wyświetlane na ekranie telewizora obejmujące zarówno tekst utworu, jak i wirtualną postać pokazującą proste ruchy taneczne, których wykonywanie znacznie zwiększa przyjemność płynącą z zabawy. Obok trybu Party twórcy przygotowali również bardziej klasyczną opcję Sing. W tym wypadku jeden lub dwóch graczy wykonuje wybraną piosenkę, a specjalny system dokonuje analizy i wystawia na końcu ocenę punktową.

Gra SiNG PARTY oferuje bogatą pulę pięćdziesięciu utworów z różnych epok i gatunków muzycznych. Na entuzjastów imprezowania czekają między innymi The Village People, Lady Gaga, Rihanna, Jackson 5, The Wanted, James Brown, Selena Gomez & The Scene i wielu innych.

Zobacz także

Figurki Funko POP!
Zobacz pełną ofertę
Wiedźmińska trylogia
w edycji SteelBook
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Wii U Sing Party Mikrofon" (Nintendo Wii U).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.