279
90
Wysyłka od 7,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
Nintendo
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
045496337032
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

The Legend of Zelda Breath of the Wild Nintendo Wii U

Wkrocz do świata przygód

Zapomnij o wszystkim, co wiesz o grach z serii The Legend of Zelda. Wkrocz do świata pełnego eksploracji, odkryć i przygów dzięki The Legend of Zelda: Breath of the Wild - grze, która przełamuje schematy tej uznanej serii. Przemierzaj doliny, pokonuj lasy i zdobywaj górskie szczyty podczas eksploracji ruin królestwa Hyrule w tej przygodzie w otwartym świecie i na owartym powietrzu.

Odkrywaj dzikie obszary Hyrule według uznania

Wspinaj się na szczyty wież lub gór, aby wyznaczyć sobie nowe cele. A potem obierz swój własny szlak przez pustkowia i dzicz, którym do nich dotrzesz. W trakcie swej podróży spotkasz kolosalnych wrogów, będziesz polował na zwierzynę, a także zbierał składniki potrzebne do przyrządzenia prowiantu lub eliksirów, które pomogą ci przetrwać wszelkie przeciwności.

Ponad 100 Świątyń Prób do odkrycia i zbadania

Świat gry usiany jest Świątyniami Prób (Shrines of Trials), który czekają na odkrycie w dowolnej kolejności. Najpierw musi je odnaleźć, a potem rozwiązać szarady i zagadki, które znajdziesz w środku. Znajdź drogę przez czyhające pułapki, żeby zdobyć przedmioty specjalne i inne wartościowe artefakty, które wspomogę cię podczas twoich przygód.

Bądź dobrze przygotowany i wyposażony

Kiedy cały świat czeka na odkrycie, potrzebujesz szerokiego wachlarza sprzętu i ekwipunku, żeby dotrzeć w każdy zakątek. Na szczytach gór przydadzą się ciepłe ubrania, zaś na pustyni lepiej ubrać się lekko. Niektóre elementy odzieży mają nawet specjalne efekty, które pozwolą ci poruszać się szybciej lub ciszej.

Walka wymaga strategii

Świat gry zamieszkują potwory wszelkiej maści i kształtów. Każdy z nich atakuje na swój własny sposób lub korzysta z unikalnego oręża, dlatego podczas walki musisz szybko myśleć, żeby opracować zwycięską strategię.

Współpraca z amiibo

Użyj figurki Wolf Link amiibo (sprzedawanej oddzielnie), a Link w postaci wilka dołączy do ciebie w grze. Wolf Link atakuje wrogów samodzielnie i pomaga szukać ukrytych przedmiotów.
Zobacz także

Oferta
stale aktualizowana!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Zobacz konsole MS nowej generacji!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Yakoozy
Ride or die!
Z nami od: 2007/09/24

Yakoozy

2 2

Piątek, godzina 16:30, wróciłem do domu. Godzina 17:00, rozpakowałem Switch oraz nową Zeldę. Godzina 17:15 włączyłem grę.......poniedziałek, godzina 05:30... zorientowałem się, że muszę iść do pracy. Spojrzałem tylko czy moja żona jeszcze mnie nie zostawiła i poszedłem do pracy To tyle jeżeli chodzi o moją ocenę nowej Zeldy.

Maxym
Z nami od: 2016/06/22

Maxym

3 1

Cena odstrasza, ale po ocenach widzę, że może być ciekawie. Kiedyś się skuszę.

Sebatrox
Z nami od: 2014/07/09

Sebatrox

1 0

Ja poczekam i kupię razem z NX

Yakoozy
Ride or die!
Z nami od: 2007/09/24

Yakoozy

1 1

Wreszcie konkretny powód aby wyjąć z szafy konsolę i podpiąć do TV