179
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 4 szt.
Wydawca:
UbiSoft
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3307216237235
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Rabbids Party of Legends Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Kórliki powracają z nową grą imprezową, która przenosi szaleństwo w trybie multiplayer na mityczny poziom dla całej rodziny. Dołącz do nich w przezabawnej podróży pełnej chaosu i kolorowych postaci w 50 absurdalnie zabawnych mini-grach!


  • Zagraj w wiele szalonych mini-gier - W zabawnej akcji może wziąć udział do 4 graczy w trybie lokalnym. Wybierz tryb 2 na 2 lub szalony free-for-all! Ponadto możesz tworzyć własne listy odtwarzania ulubionych mini-gier, aby stworzyć idealną imprezową noc.
  • Dołącz do Rabbidów w epickiej wyprawie - Wyjdź poza tryb imprezowy i wyrusz w podróż przez niesamowite krainy z Małpim Królem i jego kompanami. Odkryj legendarną historię pełną zabawnych gier, przezabawnych momentów i niesamowitych postaci w 4 rozdziałach.
  • Stworzona dla całej rodziny - Rabbids: Party of Legends jest tak samo zabawne do oglądania, jak i do grania. A dzięki konfigurowalnym poziomom trudności i intuicyjnemu sterowaniu każdy może wziąć udział w akcji. Ponadto gracze Nintendo Switch mogą korzystać z płynnego i precyzyjnego sterowania ruchowego, aby zanurzyć się w zabawie!

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Podstawki pod pady
lub telefony
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Rabbids Party of Legends" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.