CENA: 499,99
459
90
Oszczędzasz 40,09
DARMOWA WYSYŁKA!
jeżeli zamówisz przed godziną 23:59 w dniu 31/12/2021
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 7 szt.
Wydawca:
Nintendo
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
045496428433
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Metroid Dread Special Edition Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Dołącz do międzygalaktycznej łowczyni nagród Samus Aran w jej pierwszej nowej historii 2D Metroid™ od 19 lat!Historia Samus jest kontynuowana po wydarzeniach z gry Metroid™ Fusion, kiedy to przybywa ona na planetę ZDR, aby zbadać tajemniczą transmisję wysłaną do Federacji Galaktycznej. Odległa planeta została opanowana przez okrutne obce formy życia i mrożące krew w żyłach mechaniczne zagrożenia. Samus jest bardziej zwinna i sprawniejsza niż kiedykolwiek, ale czy zdoła pokonać nieludzkie zagrożenie czające się w głębi ZDR?

Cechy:
  • Stań do walki z nieustępliwymi robotami E.M.M.I. - niegdyś maszyny badawcze pobierające DNA, teraz polują na Samus. Napięcie jest wysokie, a ty unikaj tych E.M.M.I., aby uniknąć okrutnej śmierci, jednocześnie znajdując sposób na ich zniszczenie. Dowiedz się, co zmieniło te robotyczne cudeńka w plagę ZDR i ocal swoje życie.
  • Poczuj, jak moc Samus rośnie w miarę zdobywania manewrów i umiejętności - Zdobywaj nowe i znajome umiejętności podczas przemierzania wielu środowisk tego niebezpiecznego świata. Parkuj nad przeszkodami, prześlizguj się przez ciasne przestrzenie, zwalczaj wrogów i walcz na całej planecie. Wracaj do obszarów i wykorzystuj nowe umiejętności, aby znaleźć ulepszenia, alternatywne ścieżki i drogę naprzód. Eksploruj rozległą mapę, unikaj i niszcz roboty E.M.M.I. oraz pokonaj strach nękający ZDR.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Figurki z gry CP77
w niższych cenach!
Podstawki pod pady
lub telefony
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Metroid Dread Special Edition" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.