Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 139,90
59
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Nighthawk Interactive
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060146467933
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Killer Queen Black Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Wydane na Switch i PC Killer Queen Black jest nietypową, dwuwymiarową grą platformową, w której znajdziemy też elementy gier akcji oraz strategii. W produkcji wcielamy się zantropomorfizowane owady, które rywalizują o przedmioty umieszczone na mapie. Tytuł jest konwersją znanego z automatów Killer Queen (2013), a rozgrywka w nim skupia się na rywalizacji w trybie wieloosobowym. Za stworzenie Killer Queen Black odpowiada studio Liquid BitW Killer Queen Black na Switch i PC akcję obserwujemy z boku. Gramy w kilkuosobowych zespołach, kontrolując postacie należące do zróżnicowanych klas (przy czym jeden z graczy zawsze wciela się w tytułową królową) i władające jedną z pięciu broni (są to np. miecze, lance czy… żądła). Naszym zadaniem jest przejmowanie jagód leżących na mapie i odnoszenie ich do swojej bazy (bazy obydwu drużyn są zlokalizowane po przeciwnych stronach ekranu), a także walka. Zwycięstwo można osiągnąć na jeden z trzech sposobów: wypełniając swój ul jagodami, trzykrotnie zabijając królową wrogiej drużyny, albo też… dojeżdżając do swojej bazy na niezwykle powolnym ślimaku. Do dyspozycji graczy oddano kilka map.

Killer Queen Black umożliwia samotną zabawę, jednak stawia przede wszystkim na rywalizację z innymi graczami (maksymalnie może w niej brać udział 8 osób, w dwóch drużynach po 4). Do naszej dyspozycji oddano kilka trybów, takich jak Quick Match, Ranked, Custom czy Arena.

Killer Queen Black cechuje się dwuwymiarową, oldskulową oprawą graficzną w stylu pixel art. Grafika jest pełna wyrazistych barw i sprawia pozytywne wrażenie. Produkcja wykorzystuje funkcje unikatowe dla konsoli Nintendo Switch – mowa tu przede wszystkim o możliwości grania w dwie osoby na jednym urządzeniu, używając pojedynczych joy-conów.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Podstawki pod pady
lub telefony
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Killer Queen Black" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.