CENA: 179,90
149
90
Oszczędzasz 30,00
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 3 szt.
Wydawca:
Koch Media
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
8057168500790
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

MotoGP 20 Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
MotoGP 20 jest kolejną grą w popularnej serii wyścigowej, która skupia się na motocyklach. Tak jak poprzednie odsłony, dzięki współpracy z firmą Dorna Sports S.L. produkcja może się pochwalić licencją Motocyklowych Mistrzostw Świata. Za jej opracowanie odpowiada włoskie studio Milestone, które rozwija omawianą serię od momentu jej powstania (autorzy mają duże doświadczenie w tym gatunku – stworzyli także m.in. cykle WRC oraz RIDE).

W pudełku znajduje się wyłącznie kod do poprania gry.MotoGP 20 to gra wyścigowa, w której siedzimy za sterami motocyklu (perspektywa, z której obserwujemy drogę zależy od nas: możemy wybrać tryb FPP lub TPP). Twórcy tej serii od dawna stawiają na wysoki poziom realizmu – jest on widoczny w modelu jazdy gry (kierowanie maszynami wymaga umiejętności i skupienia), a także działaniu silników odpowiedzialnych za pogodę oraz fizykę; ten ostatni został całkowicie przeprojektowany. Tym razem deweloperzy postanowili pójść jeszcze dalej w zamiłowaniu do realizmu. W rezultacie do gry wprowadzono m.in. konieczność zarządzania paliwem, a także asymetryczne zużywanie się opon. Mamy też system obrażeń, które wpływają na wygląd i sprawność naszego pojazdu. Nowością jest możliwość wpływania na rozwój i plan motocykla – możemy nadzorować działania zespołu R&D (and. research & development) i dostosować takie elementy, jak aerodynamika, elektronika, zużycie paliwa czy moc silnika.

Dodatkowo twórcy usprawnili znany z poprzedniej odsłony system sztucznej inteligencji Neural A.I., który wykorzystuje technologię uczenia maszynowego. Komputer obserwuje, jak gracze radzą sobie na torach i doskonali swoje umiejętności (tym razem wpływa również na kwestie związane z oponami czy zużyciem paliwa).

Warto odnotować, że tytuł studia Milestone pozwala graczom uczestniczyć w zmaganiach w ramach kilku klas wyścigowych znanych z prawdziwego świata, takich jak MotoGP, Moto2, Moto3 czy Red Bull. W grze występują także licencjonowane zespoły i znani kierowcy oraz realistycznie odwzorowane trasy. Powraca także tryb Reżysera Wyścigu, który pozwala na modyfikowanie zasad rządzących wyścigami.

Zobacz także

POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "MotoGP 20" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.