179
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka 5-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 5-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Team 17
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5056208819581
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Moving Out 2 Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
"PRZEPROWADZKI OD 1982 ROKU"

W Smooth Moves jesteśmy dumni z dostarczania niezapomnianych i całkowicie niezawodnych doświadczeń związanych z przeprowadzkami. Dołącz do nas w odbudowie Smooth Moves i zostań gwiazdą F.A.R.T. (Furniture Arrangement & Relocation Technician)! Wróć do Packmore i wykorzystaj swoje umiejętności przeprowadzkowe w zupełnie nowych wymiarach i kilku starych ulubionych.Moving Out powraca i jest bardziej zwariowany niż kiedykolwiek, a teraz dzięki rozgrywce ONLINE możesz współpracować z innymi F.A.R.T!

Cechy:

  • WIELOWYMIAROWA ROZGRYWKA LOKALNA I ONLINE - Przyjaciele, którzy poruszają się razem, bawią się razem! Niezależnie od tego, czy masz ochotę na lokalną akcję w trybie kooperacji, czy też sesję online dla wielu graczy, mamy dla Ciebie podpisane, zapieczętowane i dostarczone!
  • NOWA PRZYGODA - Nie jesteśmy już w Packmore... Przez międzywymiarowe portale będziesz odkrywać nowe światy pełne przezabawnie głupich wyzwań i chaotycznej, mrożącej krew w żyłach akcji.
  • ODŚWIEŻONE POSTACIE I POWRACAJĄCY ULUBIEŃCY - Moving Out 2 zawiera całą nową obsadę wyjątkowo sympatycznych postaci, ponieważ Smooth Moves zatrudniło kilku nowych rekrutów F.A.R.T! Nie martw się jednak, Rye Yu i Sidney wciąż są na liście płac
  • TO JEST DLA WSZYSTKICH! - Tryb asysty?! Sprawdzone! Szeroki wachlarz opcji dostępności?! Sprawdzone! Mnóstwo postaci i niezliczone, precyzyjnie dopasowane stroje i skórki dla wszystkich fashionistek! Sprawdzone! Sprawdzone! Sprawdzone!

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Moving Out 2" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.