179
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka 3-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 3-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Aerosoft
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
4015918154949
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Autobahn Police Simulator 2 Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Rozpocznij swoją jeszcze bardziej ekscytującą karierę jako stróż prawa na najszybszej drodze Europy teraz z następcą popularnego Autobahn Police Simulator. Po raz pierwszy w Autobahn Police Simulator 2 możesz użyć Kreatora Postaci, aby dostosować głowę, ciało, a nawet ubranie swojej postaci do własnych upodobań. Twoja przygoda rozpoczyna się na posterunku policji, gdzie obecni są również koledzy. W trakcie gry możesz rozbudowywać posterunek i w ten sposób zyskać dostęp do nowych możliwości i misji.

Podejmuj się różnych, losowo wybranych misji, np. pościgów samochodowych z dużą prędkością, ostrożnej eskorty lub zabezpieczania wypadków i kontroli drogowych. Dzięki pomyślnemu wykonaniu tych operacji awansujesz w hierarchii. Poza darmową grą Autobahn Police Simulator 2 opowiada teraz również rozbudowaną, spektakularną historię w 20 misjach, które są podzielone na scenki. Wszystkie misje, zarówno w grze swobodnej, jak i w fabule, są bogato udźwiękowione, aby zapewnić realistyczne i porywające wrażenia.Aby wziąć udział we wszystkich tych operacjach, twoja flota składa się z radiowozu patrolowego i cywilnego, a także, po raz pierwszy, z furgonetki policyjnej. Wszystkie one wyposażone są w matrycę LED i realistyczne sygnały syren, które zmieniają się w zależności od rodzaju misji. Krok po kroku możesz odblokowywać nowe ulepszenia dla stacji, pojazdów, sprzętu i swoich umiejętności za pomocą drzewka technologicznego. Na końcu tego drzewka znajduje się helikopter policyjny, który od tej pory wspiera Cię podczas misji (pasywnie) oraz podczas ścigania przestępców. Dzięki licznym cechom otwartego świata Autobahn Police Simulator 2 oferuje długoterminową, zróżnicowaną rozgrywkę, która wykracza poza zwykłą symulację.

Cechy:

  • Żywy komisariat: Policjanci pracują według własnego harmonogramu
  • Misternie opowiedziana historia
  • Swobodna gra
  • Szczegółowe tworzenie postaci
  • Drzewo technologiczne z ulepszeniami dla posterunku, pojazdów, sprzętu i umiejętności gracza
  • Inteligentne AI
  • 3 różne pojazdy
  • Szczegółowe funkcje pojazdów, takie jak 3 różne sygnały syreny, sterowalna matryca LED, "niebieskie światło", kierunkowskazy i wiele innych

Zobacz także

Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Autobahn Police Simulator 2" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.