Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu lub do godziny 00:00 w dniu .
Niedostępny
Ten produkt jest obecnie niedostępny i nie wiemy kiedy powróci do oferty.
Wydawca:
Kalypso Media
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
4260458362389
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat Przemoc

Warhammer 40,000 Mechanicus Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Przejmij kontrolę nad najbardziej zaawansowaną technologicznie armią Imperium - Adeptus Mechanicus. Każda z twoich decyzji zaważy na wyniku misji w tej emocjonującej strategii turowej. Czy Omnisjasz ześle swoje błogosławieństwo?CECHY GRY: Augmentacje - ciało jest słabością! Popraw swoich Tech-Kapłanów bronią, dodatkami, serwoczaszkami oraz innymi niezbędnymi akcesoriami. Wybierz odpowiednie dyscypliny i dostosuj klasy postaci do własnego stylu gry.

Trudne decyzje - pokieruj przyszłością z pokładu Caestus Metalican, jednego z Ark Mechanicus i zobacz różne, unikatowe zakończenia. Uważaj, im dokładniej będziesz badać grobowce, tym twoja szansa na napotkanie większych skarbów wzrośnie, ale to samo stanie się z poziomem zagrożenia.

Walka w taktycznym systemie turowym - wciągające potyczki, które sprawdzą czy nie złamiesz się pod presją zasadzki Xenosów. Użyj najpotężniejszej broni oraz umiejętności wykorzystując Cognition Points i pokonaj wroga nie wahając się ani przez moment. Bez obaw, Omnizjasz sprzyja odważnym!

Wciągająca historia - scenariusz napisał Ben Counter, znany z książek i historii w świecie 40K, publikowanych przez wydawnictwo Black Library. Ekscytującą fabułę dostosował specjalnie do unikatowych cech Adeptus Mechanicus - tu każda postać ma własną osobowość i plany. Poczuj napięcie i podziwiaj moc kultu, w znakomitej oprawie wizualnej i dźwiękowej.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Warhammer 40,000 Mechanicus" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.