<
159
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka 5-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 5-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Fangamer
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5056635605252
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat

World of Horror Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Wydanie zawiera:

  • Pełną wersję gry
  • 12-stronicową instrukcję obsługi (w języku angielskim)
  • Zestaw kart z grafikami Starożytnych Bóstw

To niezwykła przygoda typu 1-bitowego roguelite RPG, zainspirowana twórczością Junjiego Ito i H.P. Lovecrafta. W trakcie turowych walk i bezlitosnych wyborów, doświadczysz cichego kosmicznego horroru Shiokawy.Starożytne Bóstwa obudziły się na nowo, przemierzając drogę z powrotem do świata, który pogrąża się w obłędzie. W szpitalach, opuszczonych salach lekcyjnych, cichych mieszkaniach i ciemnych lasach, dziwne zjawiska i niewytłumaczalne zjawiska testują zdrowie psychiczne mieszkańców Shiokawy, Japonii.

Czy to chaotyczna zemsta, czy machinacje bytów poza naszym zrozumieniem? To jest WORLD OF HORROR: Koniec świata jest bliski, a jedynym rozwiązaniem jest stawić czoła terrorowi panującemu nad apokalipsą. Przejdź przez tę piekielną, rzeczywistość roguelite za pomocą turowych walk i bezlitosnych wyborów w tej kosmicznej grze RPG w stylu roguelite.

Wzywaj mroczne rytuały, odkryj niepokojące wskazówki i rozwiąż zagadki w wielu losowych miejscach. Każda zagadkowa sprawa rozwija się w serię losowych spotkań z makabrycznymi postaciami inspirowanymi dziełami legend grozy Junjiego Ito i H.P. Lovecrafta.

Rozpocznij swoje śledztwa, wybierając spośród 5 unikalnych postaci, z wieloma innymi do odblokowania. Ciemność otaczającej Shiokawę skrywa ponad 20 różnych tajemnic do odkrycia w każdej rozgrywce, z wieloma możliwymi zakończeniami. Uzupełniona przez intrygującą ścieżkę dźwiękową chiptune i surowy styl grafiki 1-bitowej, narysowanej w 100% w MS Paint, WORLD OF HORROR tworzy wrażenie gryzącego strachu.

Zobacz także

Modele Gundam
w super cenach!
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "World of Horror" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.