179
90
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 3 szt.
Wydawca:
Marvelous
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060540771049
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Shadowverse Champions Battle Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
W Shadowverse: Champion's Battle, gracze wcielają się w rolę ucznia transferowego do Akademii Tensei, gdzie szybko zostają wprowadzeni do gry karcianej Shadowverse przez swojego kolegę z klasy, Hiro Ryugasaki. Nowi przyjaciele wraz z prezesem klubu Shadowverse (i jedynym członkiem) Rei wyruszają na wyprawę, której celem jest opanowanie popularnej karcianej gry bitewnej i przywrócenie klubowi dawnej świetności poprzez zdobycie mistrzostwa kraju.Podczas swoich przygód gracze będą mogli odkrywać unikalne lokacje wokół szkoły i otaczającego ją miasta, gdzie wydarzenia i spotkania czekają w najmniej oczekiwanych miejscach. Połącz siły z nowymi przyjaciółmi, stań do walki o tytuł mistrza kraju i ocal Klub Shadowverse dla przyszłych pokoleń!

Cechy:
  • Ciesz się intensywnymi bitwami w tej grze karcianej jeden na jednego! - Gracze używają trzech rodzajów kart, aby budować strategie i dążyć do zwycięstwa. Zostań mistrzem poprzez umiejętne zagrywanie kart, z których każda ma swoje własne zdolności, we właściwym czasie.
  • Stwórz swoją ostateczną talię - Zbuduj swoją talię i zaangażuj się w bitwę dzięki strategiom, które stworzysz z siedmiu różnych klas, z których każda ma swoje unikalne cechy, karty i zdolności. Zbierz ponad 600 kart w miarę postępów w fabule.
  • Walcz z przyjaciółmi lub z graczami z całego świata - bierz udział w meczach rankingowych, darmowych i w lobby, a nawet zdobywaj nowe karty i wymieniaj się kodami talii w grze online. Możesz też walczyć z przyjaciółmi za pośrednictwem lokalnej gry bezprzewodowej.
  • Spotkaj się z barwną obsadą postaci - Znajome twarze z anime Shadowverse są wszechobecne, ale spotkasz też nowe! Zacieśniaj więzi z przyjaciółmi, wykonując zadania i ciesząc się studenckim życiem.

Zobacz także

Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Shadowverse Champions Battle" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.