139
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 4 szt.
Wydawca:
1C Company
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5055957703196
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Reverie Knights Tactics Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Reverie Knights Tactics to turowa taktyczna gra RPG z bitwami strategicznymi na izometrycznych planszach, gdzie każda decyzja, którą podejmiesz, może zmienić historię i sposób, w jaki skonfigurujesz postacie.Wyrusz na wyprawę w poszukiwaniu Lennorien, dawno zaginionego miasta elfów, aby ocalić swoich bliskich, jednocześnie walcząc z plagą goblinów, które sieją terror na całym kontynencie!

Poprowadź swoją drużynę bohaterów, z których każdy posiada odrębne, specjalne zdolności i umiejętności, pozwalające na wykorzystanie wielu strategii walki w celu pokonania wrogów.

Odkryj świat fantasy z głęboką mapą i scenariuszem eksploracji w epickiej przygodzie w stylu visual novel!

Twórz nowe przedmioty i akcesoria z zebranych skarbów i używaj ich jako taktycznej przewagi za każdym razem, gdy konfigurujesz swoje postacie.

Cechy:

  • Piękna, ręcznie rysowana grafika - staranna, wielowarstwowa grafika od szkicu ołówkiem do pełnego detali koloru
  • Decision-driven Storyline - Podejmij kilka decyzji podczas wykonywania zadań, wpływając na fabułę i reakcje innych postaci
  • Personalizacja postaci - Dostosuj atrybuty, umiejętności i akcesoria postaci, aby zwiększyć jej możliwości!
  • Tworzenie przedmiotów - Zbieraj potężne przedmioty podczas eksploracji świata i odkrywaj kombinacje, aby tworzyć nowe przedmioty
  • Eksploracja - przemierzaj rozległą mapę, odblokowując tajne zadania, rozwiązując zagadki i badając scenariusze oraz złe lochy!
  • Do czterech bohaterów - kontroluj 4 różnych bohaterów, z których każdy posiada odrębne, specjalne zdolności i umiejętności, pozwalające na stosowanie różnych strategii walki.
  • Fazy bitwy - reaguj na strategię przeciwnika i co turę obmyślaj idealną taktykę, wymagającą od ciebie myślenia z wyprzedzeniem.
  • Interaktywne scenariusze bitewne - Manipuluj częściami środowiska bitewnego i wykorzystuj efekty scenariusza na swoją korzyść!
  • Wiele siatek bitewnych - Każda bitwa ma inną siatkę izometryczną, dzięki czemu każda bitwa jest wyjątkowym doświadczeniem.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Reverie Knights Tactics" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.