189
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka 3-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 3-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
PQube
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060690793229
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Metal Max Xeno Reborn Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Ludzkość jest na skraju zagłady. Pół wieku temu komputer-matka, znany jako NOA, stał się czuły i prawie zniszczył ludzkość.Niszczycielski zasięg NOA sprawił, że największa azjatycka metropolia, TOKIO, legła w gruzach. Zbadaj to opustoszałe pustkowie jako Talis, ofiara tego konfliktu, poszukując sprzymierzeńców i nadziei w naładowanej zemstą wojnie przeciwko maszynom.

Cechy:

  • Stylizuj swoje czołgi - eksploruj jałową pustynię, odzyskuj nowe czołgi i ulepszaj je, korzystając z ponad 500 części! Dostosuj swoje czołgi, malując je na świeżo i wyposażając w najmocniejszą broń, jaką znajdziesz.
  • Walcz o ludzkość - Świat został zdewastowany przez komputer-matkę, który planuje wyplenić ludzkość. Zbadaj rozległą pustynię i zjednocz się z ocalałymi, aby powstać przeciwko oszalałym maszynom.
  • Utrzymaj swój teren - siły NOA będą cię śledzić, gdziekolwiek jesteś! Wykonaj prewencyjny atak z wnętrza czołgu, gdy pojawią się wrogowie, lub zejdź z pokładu i zbadaj niebezpieczne twierdze na piechotę wraz z sojusznikami.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Metal Max Xeno Reborn" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.