219
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Eastasiasoft
Wersja językowa:
Japońska (angielskie napisy)
Kod:
0742839255403

Love Esquire Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
"Zazwyczaj grasz jako bohater... ale nie tym razem! W tej rom-komowej grze randkowej znajdziesz największą przyjemność dla mężczyzny!"

W Love Esquire, nie jesteś słynnym rycerzem, ale dobrym na nic giermkiem, który jest na misji znalezienia największej przyjemności człowieka. Zdobycie dziewczyny nie będzie łatwe, ponieważ większość z nich jest poza twoją ligą!Więc podnieś swoje statystyki, walcz z potworami i uwolnij swój pełny potencjał!

Cechy:

  • 5 Dateable Waifus - bohaterki Love Esquire to nie tylko ładne buzie! Każda z nich ma swoje własne, unikalne ambicje, historie, wątki i brudne sekrety, które musisz odkryć.
  • Walka turowa - Możesz nie być porządnym giermkiem, ale masz wiele niekonwencjonalnych technik, aby utrzymać swojego potrzebującego rycerza przy życiu. Kpij, dopinguj, uzdrawiaj i plądruj w drodze do zwycięstwa!
  • Podwyższanie statystyk - Stań się mężczyzną idealnym, zwiększając swoją siłę, charyzmę i inteligencję. Cechy te wpływają nie tylko na twoje zdolności bojowe, ale także na twoje relacje z innymi.
  • Pełne głosy - Usłysz, jak twoje waifus w pełni wyrażają swoją dozgonną miłość do ciebie!
  • Nawiązywanie relacji - Zwiększ swój urok giermka, dając prezenty i szepcząc słodkie słówka do swojej waifu. Zdobądź wystarczająco dużo punktów romansu, a one otworzą się na więcej niż jeden sposób.
  • Wiele zakończeń - Co czeka na twojego giermka na końcu podróży? Uważaj z tymi wyborami!

Zobacz także

Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Love Esquire" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.