<
259
90
Wysyłka od 12,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
NIS America
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
0810100860011
Klasyfikacja PEGI:
Strach Przemoc Od 16 lat

Yomawari Lost in the Dark Deluxe Edition Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Yomawari: Lost in the Dark [Deluxe Edition] zawiera:

  • Grę podstawową
  • Cyfrową ścieżkę dźwiękową
  • Mini Artbook

Młoda dziewczyna budzi się w ciemnym, nieznanym lesie, nie pamiętając, jak się tam znalazła. Szukając drogi wyjścia, spotyka tajemniczego osobnika, który wyjawia jej, że została przeklęta.Aby złamać klątwę, musi zbadać ulice swojego miasta w nocy, aby szukać swoich utraconych wspomnień. Jednak złowrogie duchy czają się w cieniu, a dziewczyna musi ich unikać, uciekając, chowając się i zamykając oczy, jeśli ma nadzieję przeżyć wystarczająco długo, by złamać klątwę.

Cechy:

  • The Night Continues: Kolejny rozdział klimatycznej serii horrorów wyłonił się z cienia! Z nową historią osadzoną w przerażająco znajomym świecie, zarówno nowi, jak i powracający fani mogą zanurzyć się w niej od razu.
  • Home Sweet Haunt: Upiorny projekt dźwiękowy i cieniste otoczenie tworzą scenę dla makabrycznych i przerażających duchów, których nigdy wcześniej nie widziano w serii
  • Nowy Strach, Nowa Ja: Po raz pierwszy w Yomawari możesz dostosować wygląd swojej postaci, zmieniając jej fryzurę, kolor włosów, ubrania i akcesoria.
  • See No Evil: Rób wszystko, co trzeba, aby przetrwać strachy nocy. Odkryj tajemnice i widma, używając swojej latarki. Szukaj wskazówek, słuchając bicia swojego serca, aby wykryć pobliskie duchy, i wykorzystaj nową mechanikę zamykania oczu, aby uniknąć spojrzenia obserwujących cię złych duchów.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Podstawki pod pady
lub telefony
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Yomawari Lost in the Dark Deluxe Edition" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.