CENA: 269,90
199
90
Oszczędzasz 70,00
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 5 szt.
Wydawca:
Aksys Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060112438974
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat

Piofiore no Banshou -Episodio 1926- Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Sequel do gry Piofiore no Bansho.
Zawiera historię "po" dobrym i prawdziwym zakończeniu, poprzednią historię w męskim ujęciu oraz historię "po" Henri.Episodio 1926 -BURLONE- Akcja rozgrywa się w Burlone, mieście w południowych Włoszech, krótko po I wojnie światowej. Jesień 1925 roku. Wydarzenia, które miały miejsce w Burlone, przycichły, a główna bohaterka, Liliana, cieszy się krótkim odpoczynkiem w pokoju.

W następnym roku, 1926. Po przezwyciężeniu starcia mafii w Burlone z kochankiem, bohaterka ponownie zostaje wciągnięta w konflikt. Jakie kłopoty czekają mafiosów, którzy walczą z przypływami czasu?

Odcinek 1926 -ALTERNATIVA-
Incydent z 1925 r. zakończył się, ale nie udało się potwierdzić śmierci głównego sprawcy. W następnym roku, 1926. Burlone zdaje się odzyskiwać spokój. Jednak... Mafia z Burlone musi stawić czoła spiskom rządu, kościoła i nowego wroga. Po raz kolejny łączą siły, by poradzić sobie z sytuacją. Główny bohater, który jest kluczem do rozwiązania, po raz kolejny działa razem z nimi.

Odcinek 1926 -HENRI-
Jakiś czas po finale incydentu z 1925 roku. Dwójka opuściła Burlone i żyła spokojnie we Francji. Jednak z powodu pewnego incydentu musieli wrócić do Burlone. Jest to opowieść o tym, jak tych dwoje, którym na sobie zależy, staje się kochankami.

Cechy:

  • Kieruj organizacjami pełnymi intryg i zdrady, w których trzy rodziny przestępcze walczą o honor i kontrolę
  • Odblokuj dodatkowe opcje fabularne, nowe perspektywy i jeszcze głębsze, bardziej zabójcze sekrety, jeśli ukończysz grę wiele razy
  • Poznaj wspaniałą muzykę i oprawę graficzną przedstawiającą zalany słońcem (i pełen grzechu) świat Włoch z początku XX wieku. (około lat 20. XX wieku)

Zobacz także

Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Modele i figurki
w super cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Piofiore no Banshou -Episodio 1926-" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.