<
149
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 3 szt.
Wydawca:
Merge Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060264379125
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Teenage Mutant Ninja Turtles Shredder's Revenge Anniversary Edition Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
BOHATEROWIE W SKORUPACH

Nastoletnie Wojownicze Żółwie Ninja: Shredder's Revenge oferuje przełomową rozgrywkę zakorzenioną w ponadczasowej, klasycznej mechanice bijatyk, dostarczonej przez ekspertów od beat'em upów z Dotemu (Streets of Rage 4) i Tribute Games. Przebijaj się przez wspaniałe pikselowe środowiska i zabijaj mnóstwo piekielnych wrogów ze swoim ulubionym żółwiem, z których każdy ma własne umiejętności i ruchy - dzięki czemu każdy bieg jest wyjątkowy! Wybierz wojownika, użyj radykalnych kombinacji, aby pokonać przeciwników i doświadcz intensywnych walk pełnych zapierającej dech w piersiach akcji i skandalicznych umiejętności ninja. Stań do walki ze Shredderem i jego wiernym Foot Clanem w pojedynkę lub z najlepszymi kumplami i graj z maksymalnie czterema graczami jednocześnie.ŻÓŁWIE NIE ODPUSZCZAJĄ KRANGOWI

Gdy Bebop i Rocksteady atakują Kanał 6 i kradną super wypasione urządzenia, aby wesprzeć najnowszy pokręcony plan Kranga i Niszczyciela, Nastoletnie Wojownicze Żółwie Ninja: Shredder's Revenge widzimy, jak Żółwie walczą w całej gamie ponadczasowych lokacji TMNT. Od Manhattanu i Coney Island po dachy miast i wilgotne kanały, pomóż przerażającej czwórce pokonać Foot Soldiers, Triceraton Warriors i Rock Troops aż do Wymiaru X!

SIŁA ŻÓŁWI!!!

Ciesz się oszałamiającą, kolorową grafiką pixel art i klimatem TMNT, który przeniesie Cię prosto do niesamowitych lat 80-tych. Każda postać, pojazd, broń, przedmiot i tło są bezpośrednio inspirowane programem telewizyjnym z 1987 roku, dzięki czemu poczujesz się, jakbyś wskoczył do telewizora - z niesamowitą mieszanką zabójczego humoru i pełnych akcji przygód!

Nastoletnie Wojownicze Żółwie Ninja: Shredder's Revenge [Anniversary Edition] zawiera tryb przetrwania i dwie zupełnie nowe grywalne postacie, Usagi i Karai.

Cechy:

  • Niesamowity design gry przenosi cię z powrotem do lat 80.
  • Piękna, kolorowa grafika pixel art
  • Staroszkolna rozgrywka wzbogacona o supernowoczesną mechanikę
  • Do czterech graczy jednocześnie
  • Graj kultowymi postaciami i pojazdami TMNT w różnych opcjach rozgrywki
  • Nowy, radykalny tryb fabularny
  • I jeszcze więcej w przyszłości!

Zobacz także

Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Teenage Mutant Ninja Turtles Shredder's Revenge Anniversary Edition" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.