189
90
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 3 szt.
Wydawca:
Koei
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060327534812
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat Przemoc
:

Warriors Orochi 4 Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Czwarta odsłona niezykle popularnego cyklu slasherów, w którym bohaterowie serii Dynasty Warriors oraz Samurai Warriors próbują zażegnać kryzys wywołany przez Zeusa czyli najpotężniejszego z olimpijskich bogów.

Poza szeregowymi oponentami, którzy występują tu w ilościach hurtowych, na naszej drodze stają również dowódcy, oficerowie i generałowie pełniący rolę bossów. Na szczęście i my mamy kilka asów w rękawie, gdyż autorzy oddają do naszej dyspozycji stu siedemdziesięciu bohaterów – przed rozpoczęciem starcia wybieramy kilku wojowników, pomiędzy którymi możemy swobodnie przełączać się w trakcie bitwy.Herosów wyposażono w unikalne wachlarze ciosów szybkich, silnych, specjalnych, a także magicznych, tak zwanych „Boskich sztuk”, zapewnianych przez starożytne artefakty zwane „Świętymi skarbami”; dzięki nim możemy zamrażać adwersarzy lub odrzucać ich od siebie przy pomocy potężnego podmuchu wiatru.
Warrior’s Orochi 4 działa w oparciu o technologię, która napędzała Dynasty Warriors 9. Oprawa graficzna tej produkcji prezentuje więc zbliżony poziom wykonania, choć autorom udało się nieco podnieść jakość tekstur i wzbogacić całość o dodatkowe efekty.

Zobacz także

Wiedźmińska trylogia
w edycji SteelBook
Zobacz konsole Sony nowej generacji!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Warriors Orochi 4" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.