289
90
Wysyłka od 15,90 ZŁ
Premiera 31/07/2024
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Tesura Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
8436016712491
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Terracotta Collector's Edition Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zawartość edycji kolekcjonerskiej:

  • Gra na Switcha: TERRACOTTA
  • Przewodnik
  • Książeczka z pocztówkami
  • Ptasi naszyjnik
  • Arkusze naklejek
  • ścieżka dźwiękowa

W fizycznym wydaniu Terracotta jesteś jednym z ośmiu tysięcy wojowników, których zadaniem jest ochrona cesarza w jego zaświatach. Ale nowa kosmiczna energia wybrała ciebie, a twoim obowiązkiem nie jest już bycie lojalnym strażnikiem, ale uwolnienie wszystkich dusz uwięzionych w wiecznej klątwie. Twoi towarzysze nie są twoimi wrogami, nawet jeśli w tej chwili tak myślą!Utoruj sobie drogę przez ponad 80 ręcznie stworzonych poziomów w tej wyjątkowo wymagającej grze przygodowej akcji. Opanuj zdolności zmieniające świat, obudź starożytne mechanizmy i pokonaj 8 brutalnych bossów - równoważąc spryt i siłę, aby uratować przeklęte duchy swoich towarzyszy. Jako jedyny wolny od klątwy wojownik Terakotowej Armii cesarza, będziesz musiał opanować umiejętność przekazywania Tao, przełączając się między światami Yin i Yang, aby uwolnić swoich 8000 żołnierzy od wiecznego zaklęcia.

Cechy:

  • Przełączaj się między światami Yin i Yang, w grobowcu cesarza i jego zaświatach, zapętlając się między śmiercią a zaświatami, aby pokonać przeklęte wyzwania.
  • Yin to domena samotności i spokoju. Ciemny, opuszczony grobowiec to forteca, w której możesz opracowywać strategie, przygotowywać się i zmieniać układ, aby ułatwić sobie podróż.
  • Yang to królestwo zaświatów, światła i akcji. Realizuj strategie walki, unikaj wrogów, wchodź w interakcje z taoistycznymi żywiołami i pokonuj starożytne pułapki.

Zobacz także

Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Terracotta Collector's Edition" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.