194
90
Wysyłka od 15,90 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 3 szt.
Wydawca:
Ziggurat
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5056635606440
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat

Slave Zero X Calamity Edition Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Edycja Calamity zawiera:

  • Pełną wersję gry
  • Przewodnik
  • Ulotkę z dokładnie rozpisanym sterowaniem
  • Artbook „Visuals of Megacity S1-9”
  • Komiks w języku angielskim opowiadający trzy poboczne historie powiązane z postaciami z gry
  • 3 oszałamiające karty z grafikami
  • 2 płyty CD z oryginalnymi ścieżkami dźwiękowymi gry Slave Zero X oraz oryginalnej gry Slave Zero
  • Kolekcjonerskie pudełko
  • Wyjątkowe skórki postaci

Slave Zero X to stylowa gra akcji z postaciami 2,5D, osadzona w biopunkowym świecie Slave Zero (1999). Przebij się przez dystopijną przyszłość w tej grze akcji, w której istotny jest rozwój postaci. Produkcja powinna spodobać się fanom Devil May Cry, Strider i Guilty Gear.Ze szczytu Megacity S1-9 Sovereign Khan rządzi żelazną ręką. Pod gnijącymi fundamentami miasta mściwy wojownik wyrusza w podróż, by go zamordować. 5 lat przed wydarzeniami z Slave Zero, Slave Zero X opowiada nową historię w świecie, w którym świata, w którym przerażające, żywe maszyny znane jako Slaves (Niewolnicy) są przygotowywane, by stać się najnowszymi machinami wojennymi w długiej i krwawej historii ludzkości.
Tajna grupa wojowników znana jako The Guardians ma nadzieję powstrzymać uwolnienie tych biomechów, ale jeden wojownik w ich szeregach ma inny pomysł: użyć przeciw wrogowi jego własnej broni. Łącząc się ze skradzionym prototypem jednostki Slave, Shou stanie się wściekłym diabłem dążącym do zabicia fałszywego boga.

Cechy gry:

ZABÓJCZE KOMBOSY: użyj szybkiej szermierki, materiałów wybuchowych i stylowych kombosów przeciwko armii z powstałej z materii zarówno organicznej jak i nieorganicznej.
ŚMIERĆ Z GÓRY: żonglerka w powietrzu, doskoki i częsta zmiana celów pozwalają ci pokonywać wrogów dowolnej wielkości, a skakanie po ścianach i mobilność może pomóc ci wymanewrować wrogów.
WALCZ O ŻYCIE: pokonuj minibossów, planuj działania i tocz starcia 1 na 1 z niezapomnianymi złoczyńcami.
SIŁA JEST NICZYM BEZ KONTROLI: skorzystaj z sali treningowej, aby doskonalić precyzyjne, silne ruchy i łączyć niszczycielskie sekwencje ataków.
WALCZ W RYTMIE: ścieżka dźwiękowa inspirowana latami 90. składa się z Drum’n’Bass i funkowej muzyki industrialnej, która dodaje dreszczyku emocji podczas walki.
UCZTA DLA OCZU: wyjątkowa estetyka wizualna łączy nostalgiczne sprite'y 2D z zaawansowanym systemem oświetlenia i stylizowanymi środowiskami 3D.
KONIEC NIGDY NIE JEST KOŃCEM: po ukończeniu kampanii czekają na Ciebie kolejne wyzwania w rozległej i szalonej wieży generowanej proceduralnie. „Bloody Palace” (Krwawy pałac) zawiera także internetową tabelę najlepszych wyników.

Zobacz także

Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Slave Zero X Calamity Edition" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.