239
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 3 szt.
Wydawca:
NIS America
Wersja językowa:
Japońska (angielskie napisy)
Kod:
0810023036722
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat
:

Poison Control Contaminated Editon Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Poison Control [Contaminated Editon] zawiera:
  • Cyfrowy sampler ścieżki dźwiękowej
  • Mini Artbook

Z doczesnych pragnień ludzkości rodzą się złudzenia. Złudzenia te, niezależnie od tego, czy pochodzą od żywych czy umarłych, manifestują się jako toksyczne stworzenia znane jako Klesha i powołują do życia królestwa Piekła.Po zawędrowaniu do tej piekielnej krainy, twoje ciało i krew zostają przywłaszczone przez tajemniczą dziewczynę o imieniu Poisonette. Aby powrócić do Królestwa Śmiertelnego, ty i Poisonetter, jako dwie dusze w jednym ciele, musicie oczyścić serca upadłych.

Kim jesteś? Kim jest Poisonette? Jak się tu znaleźliście, na początku? Tak oto zaczyna się opowieść o waszej podróży przez Piekła Belle'a.

Cechy:
  • Trująca współpraca - Przełączaj się między pochłaniającą truciznę Poisonette a jej dzierżącą broń Soul Mate i połącz siłę ognia z kontrolą strefy, aby zniszczyć stwory z Trujących Bagien. Odblokuj nowe bronie, takie jak bomby trujące, dyfuzje, a nawet ogniste trucizny, oczyszczając obszary, i zwiększaj statystyki swojej Poisonette, dokonując wyborów w dialogach.
  • Enigmatyczne spotkania - Odkryj tajemnicze okoliczności, które skierowały Poisonette i jej Bratnią Duszę na trującą ścieżkę ku odkupieniu. Po drodze napotkasz inne Poisonette, z których każda ma swój własny plan, a także upadłe dusze, których osobiste Piekła Belli muszą zostać oczyszczone, aby mogły zostać uwolnione.
  • Skorumpowana i kolorowa - Dzięki stylowi graficznemu, który jest równie ponury, co czarujący, ta pokręcona opowieść praktycznie wyskakuje z ekranu! Od żywych etapów po energiczne efekty gry - ta przygoda jest tak samo wizualnym, jak i wizualnym doświadczeniem.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Poison Control Contaminated Editon" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.