CENA: 129,90
109
90
Oszczędzasz 20,00
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 3 szt.
Wydawca:
505 Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
8023171045719
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat

Ghostrunner Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Witamy w przyszłości. Ona cię zabije.Ghostrunner to hardkorowa gra FPP pełna błyskawicznej akcji, osadzona w ponurej, cyberpunkowej megastrukturze. Wspinaj się na Dharma Tower, ostatnie schronienie ludzkości po kończącym świat kataklizmie. Przedostań się z dołu na górę, zmierz się z despotycznym Keymasterem i dokonaj zemsty.

Cechy:
  • Ulice tego wypełnionego wieżowcami miasta są pełne przemocy. Mara Klucznik rządzi żelazną ręką, nie zważając na ludzkie życie.
  • Gdy zasoby maleją, silni żerują na słabych, a chaos grozi pochłonięciem tego, co jeszcze pozostało z porządku. Nadchodzi decydująca, ostatnia bitwa. Ostatnia próba naprawienia sytuacji, zanim ludzkość znajdzie się na krawędzi zagłady.
  • Jako najbardziej zaawansowany wojownik na ostrza, jakiego kiedykolwiek stworzono, zawsze masz przewagę liczebną, ale nigdy nie jesteś zdeklasowany. Poszatkuj wrogów monomolekularną kataną, unikaj pocisków dzięki nadludzkiemu refleksowi i stosuj różne specjalistyczne techniki, aby zwyciężyć.
  • Mechanika "one-hit one-kill" sprawia, że walka jest szybka i intensywna. Wykorzystaj swoją doskonałą mobilność (i częste punkty kontrolne!), aby bez obaw zaangażować się w niekończący się taniec ze śmiercią.
  • Ghostrunner oferuje wyjątkowe doświadczenie dla pojedynczego gracza: szybkie, brutalne walki i oryginalną scenerię, która łączy science fiction z postapokaliptycznymi motywami. Opowiada historię świata, który już się skończył, i jego mieszkańców, którzy walczą o przetrwanie.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Figurki z gry CP77
w niższych cenach!
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Ghostrunner" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.