<
159
90
Wysyłka od 12,99 ZŁ
Premiera 17/02/2023
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
PQube
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060690792536
:

Curse of the Sea Rats Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Curse of the Sea Rats to platformowa gra przygodowa z gatunku ratoidvania, z ręcznie rysowaną animacją, która przedstawia epicką podróż czterech więźniów Imperium Brytyjskiego, zamienionych w szczury przez piracką wiedźmę. Aby odzyskać swoje ludzkie ciała, będą musieli walczyć z niebezpiecznymi bossami, zbadać rozległe wybrzeże Irlandii i ostatecznie schwytać wiedźmę, która rzuciła na nich klątwę.

Piękna, ręcznie rysowana animacja 2D tchnęła życie w postacie w grze - inspirowana twórczością Disneya i Dona Blutha i przypominająca złotą erę platformówek 2D. Łączą się one płynnie ze szczegółowymi środowiskami 3D, wzbogaconymi światłem i cieniem, tworząc platformówkę 2,5D o niesamowitej jakości.Kieruj własnym postępem w ogromnym, nieliniowym świecie gry, próbując wytropić piracką wiedźmę, która rzuciła na ciebie klątwę. Rozbitek na wybrzeżu Irlandii w XVIII wieku będzie potrzebował nie tylko swoich umiejętności szermierczych, aby wyruszyć w drogę ku wolności.

Niezależnie od tego, czy grasz sam, czy z trójką przyjaciół, masz do wyboru cztery grywalne postacie - Douglasa, Buffalo, Akane i Bussa. Każda z nich wnosi do przygody swój własny, niepowtarzalny styl walki, który pomoże ci pokonać zarówno wrogów, jak i otoczenie!

Każda postać ma swoje mocne i słabe strony, ale w miarę postępów w grze będziesz mógł ulepszać ich umiejętności - odblokowując nowe umiejętności specjalne, zwiększając atak i obronę lub odblokowując potężne magie!

Przed tobą sieć labiryntów składająca się z setek ścieżek, pomieszczeń i odkryć, w trakcie trwającej ponad 12 godzin misji. Czy uda ci się opanować umiejętności każdej z postaci, odnaleźć wszystkie sekrety gry i odblokować wszystkie możliwe zakończenia?

Zobacz także

Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Curse of the Sea Rats" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.