449
90
Wysyłka od 7,95 ZŁ
Premiera 19/07/2024
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Team 17
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
8424365726207
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat
:

Blasphemous II Limited Collector's Edition Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Drugie pismo święte z serii Blasphemous zapowiada powrót Pokutnika, z historią, która jest kontynuacją darmowego DLC Wounds of Eventide do oryginalnej gry, gdzie The Heart in the Sky zwiastowało powrót Cudu i zapowiadało narodziny nowego cudownego dziecka.

Przebudzony w dziwnej, nowej krainie i wyrzucony z miejsca swojego ostatecznego spoczynku, Pokutnik zostaje ponownie wrzucony w niekończący się cykl życia, śmierci i zmartwychwstania, nie mając innego wyjścia, jak tylko zbadać ten niebezpieczny nowy świat i odkryć jego dawno zapomniane sekrety.Na twojej drodze staną hordy groteskowych wrogów, oczekujących na ostateczny osąd z brutalnej ręki Pokutnika, a w ciemności czają się także tytanicznie poskręcani bossowie, czekający na swoją szansę, by odesłać cię do grobu.

Ich pokonanie nie będzie łatwe, ale Blasphemous 2 oferuje więcej możliwości personalizacji i ulepszania zestawu umiejętności, a także kilka nowych unikalnych broni, którymi można władać z prawym zapałem i niekończącą się furią, zwycięstwo może być na wyciągnięcie ręki.

Ostatecznie tylko jedna rzecz jest pewna... Pokuta nigdy się nie kończy

Cechy:

  • Odkryj pełniejszy, nieliniowy świat - Po przebudzeniu w dziwnej, nowej krainie, twoja podróż rozpoczyna się na nowo w serii czarująco groteskowych krajobrazów, emanujących gotyckim urokiem i zaśmieconych bezlitosnymi pułapkami. To, jak poradzisz sobie z labiryntowym światem, zależy tylko od ciebie, nie ma złych skrętów do wykonania, są tylko rachunki do wyrównania
  • Dzika walka - Pokutnik nie okazuje litości, a dzięki serii nowych broni oferujących nowe ruchy, brutalne egzekucje i rozbudowane kombinacje, zniszczenie spadnie na każdego, kto stanie mu na drodze.
  • Spersonalizuj swoją rozgrywkę na swój sposób - Blasphemous 2 oferuje nowe sposoby gry, z możliwością dostosowania i ulepszenia podstawowego zestawu umiejętności, wraz z kilkoma nowymi unikalnymi broniami, aby wyzwolić niszczycielskie ataki na wrogów.
  • Wielkie, intensywne bitwy z bossami - hordy potwornych wrogów stoją między tobą a twoim celem; pokręceni bossowie z unikalnymi wzorcami ataku i niszczycielskimi zdolnościami wystawią twoje umiejętności na próbę, gdy będziesz walczył o triumf, gdy opadnie kurz.
  • Eksploruj nowy, głęboki świat - Czeka na ciebie zupełnie nowy świat, pełen tajemniczych nowych postaci niezależnych, z którymi możesz wchodzić w interakcje; niektórzy zaoferują ci pomoc, inni o nią poproszą, a jeszcze inni wyślą cię na śmiertelnie niebezpieczne misje w celu zdobycia dawno zapomnianych przedmiotów. Mając tak wiele do zobaczenia i zrobienia, historie i mity, które napotkasz, pomogą ci rozwikłać niezliczone sekrety gry, zapewniając ci głębsze zrozumienie tego dziwnego nowego świata

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Blasphemous II Limited Collector's Edition" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.