CENA: 159,90
128
90
Oszczędzasz 31,00
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: duża ilość
Wydawca:
UbiSoft
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
3307216148364
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat

Assassins Creed: The Rebel Collection Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Assassin’s Creed: The Rebel Collection to zestaw zawierający dwie części utytułowanej serii Assassin’s Creed - ACIV: Black Flag (2013) oraz AC: Rogue (2014). Obydwa tytuły wyróżniają się tym od pozostałych odsłon cyklu, że kładą mocniejszy nacisk na morską eksplorację i bitwy z udziałem okrętów. W skład pakietu wchodzą także wszystkie DLC wydane do wspomnianych produkcji. Za stworzenie i wydanie gier odpowiada francuska firma Ubisoft, znana także m.in. z serii strzelanek pierwszoosobowych Far Cry.Głównym bohaterem Assassin’s Creed IV: Black Flag jest Edward Kenway - wywodzący się z Walii XVIII-wieczny pirat, który podszywa się pod członka zakonu Asasynów, by zdobyć informację na temat pewnego sekretnego miejsca. Tym samym żeglarz wplątuje się w odwieczny konflikt pomiędzy dwiema śmiertelnie niebezpiecznymi organizacjami.
Z kolei w Assassin’s Creed: Rogue wcielamy się w Shaya Patricka Cormacka - żyjącego w XVIII wieku Asasyna, który postanawia zdradzić swój zakon i stanąć po stronie Templariuszy.

W obydwu grach wchodzących w skład omawianego pakietu rozgrywka prezentuje się dość podobnie. Gracz eksploruje rozległe, trójwymiarowe środowisko (świat obserwujemy zza pleców bohatera, czyli z tzw. perspektywy TPP), inspirowane prawdziwymi, historycznymi miejscami i architekturą danego regionu i okresu historycznego. Istnieje przy tym możliwość wspinania się po budynkach i drzewach. Podróżując, wykonujemy misje główne i poboczne, które wymagają radzenia sobie z różnego rodzaju zadaniami (chodzi m.in. o zabijanie wskazanych celów).

Poruszając się po świecie gry niejednokrotnie musimy walczyć - czy to o własne życie, czy dostępny łup. System odpowiedzialny za ten aspekt rozgrywki wymaga zręczności - musimy wyczuwać tempo ataków wrogów, by parować je w odpowiednich momentach i otwierać sobie drogę do kontrataku. W grze znaleźć można spory arsenał broni białej oraz miotanej / palnej (mowa o czarnoprochowych pistoletach i muszkietach).

Ważną rolę w omawianych tytułach pełni żegluga po morzu (a także nurkowanie pod jego powierzchnią) oraz starcia na pokładach statków, które zostały zrealizowane bardzo widowiskowo. Możemy manewrować swoją jednostką, ostrzeliwać wroga, a także dokonać efektownego abordażu, by uporać się z pozostałymi przy życiu przeciwnikami na własną rękę. AC: Rogue wzbogaca ten fragment rozgrywki o kilka nowych rozwiązań - np. możliwość przebijania się przez kry lodowe, które w niektórych regionach pokrywają ocean, a także nowe narzędzia wykorzystywane w walce (płonący olej i automatyczny folgierz).

W miarę postępów w rozgrywce rozwijamy też zarówno głównego bohatera, jak i posiadany przez niego okręt, stopniowo zwiększając zakres dostępnych możliwości.

W Assassin’s Creed: The Rebel Collection możemy grać zarówno samotnie, jak i z innymi graczami. Podstawę rozgrywki stanowi kampania fabularna, jednak twórcy przygotowali także rozbudowany tryb wieloosobowy, oferujący wiele możliwości - np. kooperacyjny moduł pod nazwą The Wolfpack Experience.

Assassin’s Creed: The Rebel Collection posiada dość ładną, trójwymiarową oprawę graficzną. Produkcje prezentują się nieco lepiej niż ich warianty znane z konsol poprzedniej generacji - poprawiono m.in. tekstury czy system oświetlenia. Tytuł korzysta z licznych funkcji charakterystycznych dla konsoli Nintendo Switch, takich jak HD Rumble, ekran dotykowy czy sterownie ruchem.

Zobacz także

Wyprzedaż
figurek Funko POP!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Assassins Creed: The Rebel Collection" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.