CENA: 159,99
139
90
Oszczędzasz 20,09
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5030948113215
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Fifa 15 Nintendo 3DS

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
FIFA 15 stanowi dwudziestą drugą główną odsłonę legendarnego cyklu symulatorów piłkarskich. Tak jak dotychczas, za stworzenie tytułu odpowiada studio EA Sports.Rozgrywka koncentruje się na tym samym, co zawsze – kierując wybraną drużyną piłkarską, toczymy 90-minutowe spotkania na murawie i staramy się strzelić przeciwnikowi więcej bramek, niż on wbije nam. Dostępne są różnorodne formy rozgrywki – od trybu kariery menedżera, poprzez pojedyncze spotkania i sezony, po kilka ciekawych modułów online, z platformą EA Sports Fooball Club na czele. Nie zabrakło także funkcjonującego od kilku odsłon trybu Zostań Gwiazdą, gdzie nasza kontrola ogranicza się do pojedynczego zawodnika, którego prowadzimy po szczeblach sportowej kariery.

Rzecz jasna, nie zabrakło pewnych zmian względem FIFA 14, lecz w wersji na tę platformę sprzętową są one znacznie uboższe, niż ma to miejsce w przypadku komputerów osobistych oraz „dużych” konsol firm Microsoft (Xbox 360, Xbox One) i Sony (PlayStation 3, PlayStation 4). Omawiane wydanie trafiło na rynek z podtytułem Legacy Edition, który oznacza, że jedyną nową zawartością względem poprzedniej odsłony są tutaj dodatkowe licencje ligowe i drużynowe, zaktualizowane składy oraz niedostępne wcześniej stroje dla zawodników.

Tym samym posiadaczy omawianej konsoli ominęły innowacje w zakresie realistycznego zachowania publiczności, rozbudowanych opcji taktycznych czy poprawionej gry obrony. Nie ma też mowy o skoku w zakresie jakości oprawy graficznej.
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki z gry CP77
w niższych cenach!
Konsole Switch
sprawdź ofertę
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Fifa 15" (Nintendo 3DS).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.