149
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Atlus
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
4020628758073
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat
:

Etrian Odyssey Nexus Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Etrian Odyssey Nexus to japoński tytuł RPG w konwencji dungeon crawlera stworzony przez Atlus. Gra ukazała się wyłącznie na konsoli Nintendo 3DS.

Fabuła, podobnie jak miało to miejsce w większości odsłon cyklu jest tu raczej pretekstem do zabawy. Akcja rozgrywa się na wyspie o nazwie Lemuria, gdzie podróżnicy i poszukiwacze skarbów, czyli nasi protagoniści, próbują odkryć tajemnice pradawnej cywilizacji. Śmiałkowie ci to bohaterowie poprzednich części. Twórcy udostępnili blisko dwadzieścia profesji ze wszystkich pięciu poprzednich części Etrian Odyssey, w tym jedną nową czyli Hero. Każda z nich oferuje innego rodzaju umiejętności i według zapewnień developera wszystkie zostały zbalansowane tak, że możemy wybrać dowolną kombinację profesji.Przemierzając lochy natykamy się na pułapki i wydarzenia, podczas których należy czasami podjąć konkretną decyzję, oraz zagrożenia w postaci przeciwników. System walki jest turowy i pozostał on w zasadzie bez większych zmian względem ostatnich odsłon.

Podobnie bez zmian pozostała mechanika z rysowaniem map. Na dolnym ekranie konsoli możemy skorzystać z różnych narzędzi do tego służących. Tylko od nas zależy, jak dokładni będziemy w ich kreowaniu.

Według zapewnień developera Etrian Odyssey Nexus to największa pod względem zawartości część serii co przełoży sie oczywiście na znacznie dłuższe obcowanie z produkcją.

Zobacz także

POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Etrian Odyssey Nexus" (Nintendo 3DS).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.