CENA: 199,90
141
00
Oszczędzasz 58,90
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Tecmo
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060073307784
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat
:

Samurai Warriors Chronicles Nintendo 3DS

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Pierwsza odsłona serii Samurai Warriors wydana na kieszonkową konsolę Nintendo 3DS. Akcja gry zabiera nas do XVI-wiecznej, ogarniętej niepokojami Japonii.

Cykl Samurai Warriors dobrze przyjęty został na stacjonarnej konsoli Nintendo Wii. Firma Tecmo Koei zadecydowała więc o wypuszczeniu kolejnej jego odsłony, adresowanej na nową, kieszonkową platformę japońskiego producenta. Tradycyjnie dewelopingiem gry zajęło się studio Omega Force, które w dorobku ma m.in. serię Dynasty Warriors.

Akcja Samurai Warriors: Chronicles osadzona została w XVI wieku. Japonia przeżywała wówczas okres Sengoku, pełen konfliktów i wewnętrznych niepokojów. W grze pojawia się kilkadziesiąt prawdziwych i legendarnych postaci związanych z historycznymi realiami, w tym m.in. Oda Nobunaga, Ieyasu Tokugawa i Mitsunari Ishida. Gracze mogą jednak stworzyć także własnych bohaterów i z ich pomocą spróbować wpłynąć na bieg wydarzeń. Rozgrywka oferuje kilka opcji, w tym tryb kampanii solowej (story mode). System sterowania dostosowany został do możliwości konsoli. Gracze przejmują kontrolę nad czterema postaciami. Na głównym wyświetlaczu urządzenia ukazana jest trójwymiarowa potyczka, utrzymana w stylu klasycznego hack'n'slasha. Pomocniczy, dotykowy ekran konsoli służy m.in. do przeglądania map, przełączania się pomiędzy samurajami, sprawdzania informacji na temat misji, a także jako licznik K.O.

Jedną z nowości wprowadzonych w Samurai Warriors: Chronicles są relacje pomiędzy poszczególnymi postaciami. Stopień zażyłości ma wpływ na fabułę, ale także na zaangażowanie w walkę. Większość starć wymaga dobrego zgrania drużyny. „Zaprzyjaźnieni” samurajowie ustawieni obok siebie na polu walki mogą się nawzajem wspierać.

Twórcy Samurai Warriors: Chronicles zadbali o możliwość zabawy w trybie kooperacji z drugim graczem. W takim przypadku potyczki są bardziej wymagające, jednak nagradzane cenniejszymi zdobyczami.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
POPy z serii Fortnite
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Samurai Warriors Chronicles" (Nintendo 3DS).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.