CENA: 169,99
144
90
Oszczędzasz 25,09
Sprzedaż zakończona
Towar wyprzedany.
Wydawca:
Nintendo
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
45496528065
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat
:
:
:
:

Harvest Moon The Lost Valley Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Zobacz opinie (1)
Harvest Moon: The Lost Valley to jedna z wielu odsłon kultowej serii gier jRPG Harvest Moon. Jednocześnie jest to kolejna część dedykowana handheldowi 3DS. Tym razem jednak twórcy zatroszczyli się o bardzo poważną zmianę – w pełni trójwymiarowy świat. Za produkcję odpowiedzialna jest firma Natsume znana z kilku innych gier z tej serii oraz takich produkcji jak Reel Fishing, Omega Five czy też Gabrielle's Ghostly Groove.W produkcji jak zwykle wcielamy się w młodego farmera, który musi doprowadzić otrzymaną działkę do porządku. Do naszych zadań należy więc sadzenie roślin, zbieranie plonów i zajmowanie się zwierzętami. Oczywiście w międzyczasie koniecznym jest podlewanie sadzonek i dbanie o ich prawidłowy rozwój. W innym przypadku warzywa mogą zgnić. Dodatkową atrakcją jest możliwość dostosowywania otoczenia według własnych pomysłów – w danym miejscu można zasadzić pomidory, ale równie dobrze zamiast nich da się zasiać, np. tulipany. Nic nie stoi także na przeszkodzie, by na miejsce podprowadzić wodę, zalać pole i cieszyć się widokiem rodem z Wenecji.

Twórcy udostępnili sporą ilość opcji, by nikt nie poczuł się niespełniony. Mnogość rozwiązań nie spowodowała jednak, że Harvest Moon: The Lost Valley jest skierowane wyłącznie do starych wyjadaczy serii. Deweloper stworzył przyjemny i intuicyjny w obsłudze system, który pozwoli wdrożyć się w rozgrywkę całkowitym laikom, ale jednocześnie zapewni wieloletnim fanom wszystko to, za co kochają serię Harvest Moon.

Zobacz także

Oferta
stale aktualizowana!
Koszulki dla graczy
Sprawdź ofertę
Super Hity Nintendo w nowych cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Yakoozy
Ride or die!
Z nami od: 2007/09/24

Yakoozy

0 0

W oczekiwaniu na Story of Seasons (aż wreszcie pojawi się w Europie) kupiłem tego Harvesta i... jestem tak połowicznie zadowolony. Niby dobra gra, ale jakoś magii dawnego Harvesta tutaj nie uświadczyłem. Gdyby jednak ktoś mocno tęsknił za Harvest Moon to śmiało może kupować The Lost Valley :)