69
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Bandai
Kod:
4573102583147

LBX NEMESIS Hobby

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
ORYGINALNE JAPOŃSKIE MODELE GUNPLA!

GUNPLA to modelowe zestawy przedstawiające w unikalny sposób pojazdy i postacie fikcyjnego wszechświata Little Battle eXperience autorstwa Bandai. Te zestawy stały się popularne wśród miłośników anime-mecha i entuzjastów modeli w Japonii oraz innych krajach Azji. Uniwersum Little Battle eXperience jest ogromne, dlatego też samych modeli GUNPLA są dziesiątki, a każdy z nich posiada swój unikalny wygląd. Samo składanie modeli GUNPLA jest fantastyczną formą rozrywki na wiele godzin a efekt końcowy potrafi zachwycić każdego! Nawet osoby, które z modelarstwem nie miały do tej pory zbyt dużego kontaktu.ZNAJDŹ SWÓJ WYMARZONY MODEL GUNPLA!

Modele GUNPLA są nie lada gratką dla kolekcjonerów. Dzięki takim zestawom uczymy się cierpliwości, logicznego myślenia, rozwijamy zdolności manualne. Jest to świetna zabawa dla każdego! Modele budujemy od podstaw, każdy zestaw zawiera określoną ilość elementów z najwyższej jakości plastiku, które łączymy ze sobą bez użycia kleju. Każdy z modeli GUNPLA jest w pełni ruchomy co daje nieograniczone możliwości jego ustawienia.

W każdym zestawie oprócz samego modelu znajdziemy również wiele dodatków takich jak broń, akcesoria, naklejki czy też różne warianty budowy samych modeli. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by samodzielnie spersonalizować swojego GUNPLA za pomocą farb, tak aby stał się jedyny w swoim rodzaju!
Zawartość opakowania
  • Wybrany model GUNPLA
  • Instrukcja składania
  • Podstawka*
  • Naklejki do uwydatnienia modelu


*Nie każdy model zawiera podstawkę

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "LBX NEMESIS" (Hobby).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.