30
90
Wysyłka od 12,90 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 4 szt.
Wydawca:
Paladone Products
Kod:
5055964770617
:

Szklanka Mario Kart Hobby

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
MAMY OBSEJSE NA PUNKCIE UPOMINKÓW

Ta wysoka, uniwersalna szklanka jest idealna do napojów bezalkoholowych, piwa, długiego koktajlu lub dowolnego innego chłodnego napoju.

Szklanka o pojemności 400 ml zawiera bardzo szczegółowy, drukowany, zawijany montaż słynnych postaci i symboli z serii Mario Kart.

Zaskocz swoich przyjaciół i rodzinę, identyfikując każdą z ikon, na wypadek gdyby kiedykolwiek pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości, że jesteś super fanem.

Dostarczane w zamkniętym pudełku z nadrukiem, to Mario Kart Glass jest idealnym prezentem dla każdego fana Nintendo, Super Mario lub wielbiciela Mario Kart, a kolekcjonerzy towarów związanych z Mario Kart z radością powitają ten dodatek do swojej kolekcji autentycznych pamiątek.

PALADONE to wiodąca Brytyjska firma z ponad 25-letnim doświadczeniem współpracująca z największymi markami na świecie zajmująca się projektowaniem oraz produkcją wspaniałych kolekcjonerskich gadżetów oraz upominków z najbardziej znanych i lubianych: filmów, seriali, gier, świata muzyki oraz popkultury jak STAR WARS, MARVEL, DC, Harry Potter, The Lord of the Rings, Xbox, PlayStation, Nintendo, Minecraft, Disney i wiele, wiele innych.

Wszystkie produkty od firmy PALADONE zostały przygotowane z pasją oraz uwielbieniem dzięki czemu każdy produkt, od najmniejszego do największego może być wspaniałym prezentem uzupełniającym kolekcję ulubionej serii.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Szklanka Mario Kart" (Hobby).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.