49
90
Chwilowy brak kodów
Wydawca:
Ubisoft
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
3307215633496
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat
:
:

Far Cry 3 PL - AUTOMAT Klucze do gier, PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (1)

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.


UWAGA - Płacąc e-przelewem lub kartą kredytową otrzymasz klucz drogą mailową natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty. Klucz pojawi się również bezpośrednio pod złożonym zamówieniem w panelu "moje zamówienia"

Far Cry 3 to trzecia odsłona popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin, w których przemierzamy otwarty świat i bierzemy udział w zróżnicowanych starciach z grupami inteligentnych przeciwników.

Gracze wcielają się w Jasona Brody’ego, którego łódź została zatopiona przez piratów, w wyniku czego wylądował on na pełnej niebezpieczeństw tropikalnej wyspie. Co gorsza, jego dziewczynę porwano, a wszędzie wokoło roi się od pozbawionych skrupułów i niezbyt stabilnych psychicznie morderców. By ocalić swoją ukochaną i wydostać się z tego przeklętego miejsca Jason będzie musiał szybko nauczyć się zabijać.

Far Cry 3 to pierwszoosobowa strzelanka. Większość czasu spędzamy więc na eliminowaniu wrogów wszelkimi dostępnymi metodami. Tym, co odróżnią tę grę od większości konkurencyjnych FPS-ów jest swoboda działania. Poziomy mają najczęściej strukturę otwartą i pozwalają graczom na samodzielne wybranie taktyki. Możliwe jest zarówno ciche pozbawianie życia wrogów, jak i zabawa w stylu Rambo, gdzie z okrzykiem na ustach i karabinem w rękach wpadamy w sam środek obozu wrogów. Ciekawym elementem jest również uproszczony system RPG. Za postępy w kampanii nagradzani jesteśmy punktami doświadczenia, za które następnie kupujemy nowe umiejętności.

Dodatkiem do kampanii solowej jest multiplayer, za który odpowiada Ubisoft Massive, szwedzkie studio znane ze świetnych strategii czasu rzeczywistego (np. Ground Control, World in Conflict). Producent postawił na łatwą w odbiorze rozgrywkę, scenariusze wymagające zaliczania konkretnych celów i rozbudowany system rozwoju. W jednym z trybów zabawy każda z drużyn musi podpalić zasoby przeciwnika, co zupełnie zmienia sytuację na polu walki.
INSTRUKCJA AKTYWACJI KLUCZA


1. Aby aktywować klucz należy pobrać klienta Uplay. W tym celu wejdź na: http://uplay.ubi.com/
2.
Kliknij"Pobierz Uplay" (Download Uplay - w prawym górnym rogu strony).
3. Zainstaluj aplikacje, następnie utwórz nowe konto lub zaloguj się do istniejącego już.
4.
Postępuj zgodnie z instrukcjami w celu aktywacji klucza w Uplay:
  •    * Uruchom zainstalowany program Uplay i zaloguj się do konta.
  •    * Kliknij Ustawienia (Settings).
  •    * Wybierz Aktywacja Produktu (Activate Product )
  •    * Postępuj z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie i wprowdź swój Uplay key.
  •    * Poprawny proces aktywacji zostanie potwierdzony komunikatem.

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Zobacz także

Zobacz wszystkie figurki z serii!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nowe konsole Switch
już w sprzedaży
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Maupa
Z nami od: 2013/04/24

Maupa

0 0

CD-Key

Grę zakupiłem wczoraj, pomimo drobnych problemów, ultima jak zwykle zachowała się profesjonalnie i już dzisiaj mogę ratować tropiki :)