CENA: 50,90
48
99
Oszczędzasz 1,91
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
MUVE.PL
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
ean417813
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Supreme Commander 2 (PC) DIGITAL Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Klucz Steam

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

Jest to kolejna odsłona kultowej, kosmicznej strategii czasu rzeczywistego stworzonej przez Chrisa Taylora (Total Anihilation)  i jego Gas Powered Games – studia które stworzyło m.in. serię Dungeon Siege! Zbuduj swoją potęgę technologiczną i wygrywaj epickie, kosmiczne bitwy tysięcy machin bojowych, a to wszystko w niesamowitej i niezwykle dopracowanej oprawie graficznej.

 

Akcja Supreme Commander 2 rozgrywa się 25 lat po zakończeniu Infinite War i rozpoczyna się zamachem na świeżo wybranego prezydenta Colonial Defense Coalition. Członkowie Koalicji – United Earth Federation, Illuminate i Cybran Nation obwiniają się wzajemnie za zamach... woń zamierzchłej wojny unosi się w powietrzu.

 

W trakcie gry będziesz miał szansę utworzyć olbrzymią armię i eksperymentalne maszyny wojenne, które będą mogły zmienić wszystko!

 

Charakterystyczne cechy:

  • Kontynuacja kultowej strategii czasu rzeczywistego stworzonej przez Chrisa Taylora (ojca kultowego Total Anihilation)
  • Wciel się w trzech enigmatycznych komandosów; zyskuj przyjaciół w trzech unikatowych frakcjach – The United Earth Federation (UEF), The Illuminate i Cybran Nation, które wplątane są w galaktyczny konflikt!
  • Graj w trybie jednoosobowym, który opiewa 18 misji i dostarcza nowe spojrzenie na gatunek RTS, lub weź udział w emocjonujących walkach online w trybie multiplayer.
  • Naszpikowane akcją walki na wielką skalę, jednostki powietrzne i wodne w spektakularnych środowiskach, wszystko to ukazane megarealistycznie, dzięki nowej technologii renderingu oraz rewelacyjnemu systemowi sterowania!
  • Ulepszaj i twórz armie z nowymi technologiami i wysyłaj je na pola walki, by przekonać się ile są warte!
  • Zbuduj dziką, eksperymentalną maszynę wojenną, która wszystko może zmienić! Zmień zwykły czołg w supermocarną machinę do zabijania!
  • Usprawniona ekonomia i przebudowany interfejs, który skupia się na walce, taktyce i strategicznych decyzjach. Rewelacyjne okno widoku na postępy!

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Wymagania:

Core 2 Duo 3 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB, 5 GB HDD, Windows XP/Vista/7

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Zimowa wyprzedaż
Do wyczerpania zapasów!
Zobacz wszystkie figurki z serii!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Supreme Commander 2 (PC) DIGITAL" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.