CENA: 109,90
104
99
Oszczędzasz 4,91
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
MVE
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
ea799612
:

Conan Unconquered (PC) klucz Steam Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Klucz Steam

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

Weterani ze studia Petroglyph, znani z takich tytułów jak Star Wars: Empire i seria Command & Conquer, stworzyli pierwszą w historii grę strategiczną, której akcja rozgrywa się w brutalnym świecie Conana Barbarzyńcy. 

Conan Unconquered to survivalowa gra RTS, której akcja rozgrywa się w brutalnym świecie Conana Barbarzyńcy. Gracz musi wybudować twierdzę i stworzyć niezwyciężoną armię, aby odpierać najazdy dzikich hyboryjskich hord. Kolejne fale coraz trudniejszych przeciwników napierają na mury twojej twierdzy. Jeśli chcesz uchronić się przed całkowitym zniszczeniem, musisz zarządzać zasobami i rozwijać nowe technologie, aby ulepszać system obronny i rekrutować jednostki do rozrastającej się armii.

Graj w Conan Unconquered w trybie dla jednego gracza albo baw się wspólnie ze znajomym w trybie kooperacyjnym dla dwóch osób, który gwarantuje wyjątkowe doświadczenie współpracy. Gracze dzielą jedną bazę, w której mogą swobodnie wznosić nowe budynki i powiększać armię, aby osiągnąć wspólny cel. 

Wrogie hordy będą napierać bez litości. Jak długo uda ci się powstrzymać inwazję? To zależy wyłącznie od twoich umiejętności rozbudowywania twierdzy i dowodzenia armią. Rozgrywka toczy się w czasie rzeczywistym, ale w każdej chwili można wcisnąć pauzę, aby wydawać rozkazy i rozpoczynać wznoszenie nowych budowli. Starcia są krwawe i brutalne. Gracze będą musieli poradzić sobie z różnymi sytuacjami – od pożarów trawiących twierdzę po śmiercionośną zarazę wywołaną przez stosy gnijących trupów.

Dziki horda stoi u twych bram. Czy twoja forteca jej ulegnie, czy pozostanie niezwyciężona?

DAJ ODPÓR HORDZIE


Walcz z kolejnymi falami coraz silniejszych wrogów, którzy pragną zniszczyć twoją twierdzę. Zetrzesz się z prostą piechotą, doświadczonymi elitarnymi jednostkami, a także potężnymi machinami oblężniczymi. Czekają cię starcia z ogromnymi wężami i skorpionami, włócznikami, nekromantami i latającymi demonami. Niezliczeni przeciwnicy pragną tylko jednego – zetrzeć w pył twój dom.

ZBUDUJ TWIERDZĘ NIE DO PODBICIA


Zarządzaj zasobami, takimi jak jedzenie, złoto, drewno i żelazo, aby rozbudowywać swoją twierdzę. Wznoś różnorodne budowle, od budynków mieszkalnych po świątynie i koszary wojskowe. Buduj wokół twierdzy mury obronne i wyposaż je w pułapki, np. kotły z olejem, aby odstraszać napastników.

DWUOSOBOWY TRYB KOOPERACYJNY


Graj w sieci ze znajomym i wspólnie rozbudowujcie twierdzę, odpierając ataki przeciwników. Obaj gracze mogą swobodnie wznosić budowle i rozwijać nowe technologie. Wszystkie budowle są wspólne, dzięki czemu powstaje wyjątkowe doświadczenie współpracy.

ODBLOKUJ LEGENDARNYCH BOHATERÓW


Bohaterowie to niezwykle potężne jednostki, które mają duży wpływ na przebieg bitew. Te postaci, wśród których znajduje się sam Conan, mają specjalne zdolności. Można również wyposażyć ich w wyjątkowe artefakty, zdobywane podczas eksploracji świata.

STWÓRZ ARMIĘ NIE DO POKONANIA


Na początku twoje oddziały będą liczyć zaledwie kilku piechurów, ale z czasem stworzysz niesamowitą armię, w której szeregach znajdzie się ciężka kawaleria, magowie i wiele innych jednostek gotowych na twoje rozkazy. Zadbaj o szkolenie, wyżywienie i żołd, a zobaczysz, jak twoja armia staje się niepokonana.

NIE DAJ SIĘ CHOROBOM, POŻAROM I ŚMIERCI


Świat Conana Barbarzyńcy pełen jest krwi, walki i brutalności. Żołnierze – zarówno twoi, jak i wroga – będą ginąć na polu bitwy. Zostaną po nich gnijące ciała będące ogniskiem zarazy, która może błyskawicznie zmienić przebieg konfliktu. Oczywiście dobry nekromanta może obrócić tę sytuację na swoją korzyść.

EKSPLORUJ OTOCZENIE


Losowo generowane mapy gwarantują nieskończoną regrywalność. Każda z nich skrywa mnóstwo możliwości dla graczy, którzy nie boją się wypadów za mury twierdzy. Odkrywaj ruiny pełne niesamowitych skarbów, ale miej się na baczności – często chronią ich potężni strażnicy, których musisz pokonać, zanim sięgniesz po łupy.

ZWRÓĆ SIĘ O POMOC DO BOGÓW


Zbuduj świątynię i poleć swoją twierdzę opiece Mitry. Przyzwij ogromny awatar boga, który będzie górował nad polem bitwy i miażdżył twoich przeciwników.

KOMIKS: CZARNY KOLOS


Zagraj, aby odblokowywać kolejne fragmenty komiksu Conan: Czarny Kolos. Jest to oryginalne opowiadanie o Conanie, na którym oparto grę. Komiks ten jest pełen brutalnej i krwawej akcji charakterystycznej dla świata Conana Barbarzyńcy.

KOMIKS: CZARNY KOLOS

Zagraj, aby odblokowywać kolejne fragmenty komiksu Conan: Czarny Kolos. Jest to oryginalne opowiadanie o Conanie, na którym oparto grę. Komiks ten jest pełen brutalnej i krwawej akcji charakterystycznej dla świata Conana Barbarzyńcy.

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Wymagania:

MINIMALNE:

  • System operacyjny: Windows 7, 8 or 10 (64 bit)
  • Procesor: Core i3 (dual core) @3Ghz+ or equivalent
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: Intel HD Graphics 620 or DX11 graphics card w/ minimum 1GB dedicated RAM
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 10 GB dostępnej przestrzeni
ZALECANE:
  • System operacyjny: Windows 7, 8 or 10 (64 bit)
  • Procesor: Core i5 (quad core) @3Ghz+ or equivalent
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: Nvidia Geforce GTX 970 or AMD RX580 or better
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 10 GB dostępnej przestrzeni

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Wiedźmińska trylogia
w edycji SteelBook
Wyprzedaż
figurek Funko POP!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Conan Unconquered (PC) klucz Steam" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.