CENA: 214,99
204
99
Oszczędzasz 10,00
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Slitherine
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
ean817072
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat
:

Fantasy General II Hero Edition (PC) Klucz Steam Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Klucz Steam

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

The Hero Edition oferuje ekskluzywną zawartość oprócz gry bazowej. Zagraj w ekscytującą kampanię prequel, zdobądź magiczną ścieżkę dźwiękową (20 utworów, od Fantasy General i Fantasy General II!), album artystyczny gry i mapę świata Aer.

 

  • Gra podstawowa z 33 scenariuszami kampanii
  • Opowieść o kampanii Falir Prequel.
  • Cyfrowa ścieżka dźwiękowa
  • 104-stronicowy cyfrowy album artystyczny o długości 104 stron
  • Drukowalna mapa świata

 

Dziedzictwo
Fantasy General II: Inwazja to reimaginacja klasyki gier strategicznych z lat 90-tych! Armie po raz kolejny wyznaczają linie walki na rozdartej wojną ziemi Keldonii, a nowe pokolenie dowódców przetestuje swoją odwagę i taktykę przeciwko sobie. Fantasy wargaming powraca!

Bitwy
Zgodnie z tradycją oryginalnej gry, Fantasy General II to przede wszystkim bitwy turowe. Prowadzić będziesz ponad 75 różnych unikalnych typów jednostek, w tym potężnych bohaterów. Weź pod uwagę ukształtowanie terenu, broń i zbroję, magiczne efekty, morale i równowagę sił, zaplanuj, wykonaj i pokonaj wroga, budując swoją reputację dzikiego przywódcy wojennego.

Kampania
Bitwa po bitwie, trzeba będzie podejmować decyzje i rozwijać swoją armię. Młodzi członkowie klanu będą musieli być wyszkoleni, a ponieważ zdobywają wystarczające doświadczenie, nawet najbardziej zieloni rekruci mogą zostać przekształceni w mistrzów. Ale uważaj: kosztowne zwycięstwa mogą być gorsze od porażki... gdy znikną jednostki zahartowane w walce, tak samo jak ich progresja i doświadczenie. Każda jednostka posiada swoje specyficzne umiejętności, broń i zbroję, a także może być wyposażona w magiczne artefakty, które znajdziesz podczas walki i wzbogacona o złoto i zasoby, które możesz splądrować od swojego wroga.

Klany
Konfederacja autonomicznych plemion górskich, które cenią swoją niepodległość i będą o nią zaciekle walczyć. Aksamitni polowi, szamani, włócznie, trolle i szamani, przywołują duchy przodków i potężne żywioły lub trenują zwinnych jeźdźców i zabójczych najemników lub rekrutują najemników od tęczników do centaurów.

Imperium
Najpotężniejsze królestwo na twarzy Aer.Face potężne Legiony Imperium i ich magiczne kreacje z armat smoczych do golemów, jak również nieumarłych hordy przynoszą do walki lub walki z harpiami, jaszczurkami i wielkimi smokami na swojej drodze.

Świat
Świat Aer jest pełen piękna i cudów. Od zimnych, bogatych w magię wyżyn Fareach, ojczyzny klanów barbarzyńców gracza, do Kresów z ich żyznymi dolinami rzek i głębokimi lasami, gdzie czarownice i potwory wciąż są wolne; od zatopionej ziemi, zanurzonej przez wielki kataklizm i wypełnionej zdradzieckimi bagnami i Lizardfolk, do wyrafinowanego i umiarkowanego Imperium na Południu, do domów cudownych miast i zbudowanych na nieumarłych robociznach. W swojej kampanii będziesz walczył na bardzo różnych polach bitewnych, wymagających zmiennej taktyki i składu armii.

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Wymagania:

OS: Windows 7 / 8 / 10 64 bit

Processor: Dual Core CPU 2.5Ghz Intel Core I2xxx or equivalent AMD CPU

Memory: 4 GB RAM

Graphics: dx11 graphics card with dedicated 2 GB video memory

DirectX: Version 11

Storage: 4 GB available space

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Wiedźmińska trylogia
w edycji SteelBook
Koszulki dla graczy
Sprawdź ofertę
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Fantasy General II Hero Edition (PC) Klucz Steam" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.