CENA: 67,90
64
99
Oszczędzasz 2,91
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
MVE
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
ean779086

CHRONO TRIGGER (PC) klucz Steam Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Klucz Steam

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

Ponadczasowe klasyczne zwroty RPG załadowane ulepszeniami! Podróż do zapomnianej przeszłości, do dalekiej przyszłości i do końca czasów. Wielka przygoda, która ma na celu ocalenie planety, teraz zaczyna się na nowo…

 

CHRONO TRIGGER to ponadczasowy klasyk RPG opracowany przez „Dream Team”, twórcy DRAGON QUEST, Yujiego Horiiego, twórcę Dragon Ball, Akirę Toriyamę oraz twórców FINAL FANTASY. Gdy historia się rozwija, wyrusz w podróż do różnych epok: teraźniejszości, średniowiecza, przyszłości, prehistorii i czasów starożytnych! Niezależnie od tego, czy jesteś graczem po raz pierwszy, czy wieloletnim fanem, ta epicka misja ratowania przyszłości planety dostarczy ci godzin fascynującej przygody!

 

W ostatecznej wersji CHRONO TRIGGER nie tylko zaktualizowano elementy sterujące, ale także ulepszono grafikę i dźwięk, aby Twoja przygoda była jeszcze przyjemniejsza i wygodniejsza. Aby ukończyć podróż, dołączono również tajemniczy loch „Dimensional Vortex” i zapomniany loch „Lost Sanctum”. Poznaj wyzwania przed Tobą, a dawno zaginione tajemnice zostaną ci ujawnione…

 

Fabuła:

Przypadkowe spotkanie pośród uroczystości Milenijnych Targów Guardia w Leene Square doprowadza naszego młodego bohatera, Crono, do dziewczyny o imieniu Marle. Decydując się na wspólne zwiedzanie targów, oboje wkrótce znajdują się na wystawie Telepod, najnowszego wynalazku od długoletniego przyjaciela Crono, Lucci. Marle, nieustraszony i pełen ciekawości, chętnie pomaga w demonstracji. Niespodziewana awaria powoduje jednak, że przechodzi przez szczelinę w wymiarach. Chwytając wisiorek dziewczyny, Crono dzielnie podąża za nim. Ale świat, w którym się wyłania, jest jednym z czterech wieków wcześniej. Podróżuje do zapomnianej przeszłości, odległej przyszłości, a nawet do samego końca czasu. Epicka misja ratowania przyszłości planety ponownie tworzy historię.

 

Aktywna bitwa Wersja 2

Podczas bitwy czas się nie skończy i możesz wchodzić do komend, gdy wskaźnik postaci jest pełny. Pozycje wrogów będą się zmieniać wraz z upływem czasu, więc wybierz swoje działania w zależności od danej sytuacji.

 

Ruchy i kombinacje „Tech”

Podczas bitwy możesz uwolnić specjalne ruchy „Tech”, w tym zdolności i / lub magię, a postacie mogą łączyć te umiejętności, aby wyzwolić wszystkie nowe ataki kombo, które są dla nich unikalne. Istnieje ponad 50 różnych rodzajów kombinacji, które możesz wykonać od dwóch do trzech postaci!

 

Przetrwaj w lochach „Dimensional Vortex” i „Lost Sanctum”

The Dimensional Vortex: tajemniczy, ciągle zmieniający się loch istniejący poza przestrzenią i czasem. Jakie cuda czekają na ciebie w centrum?

Lost Sanctum: tajemnicze bramy w czasach prehistorycznych i średniowiecznych zaprowadzą cię do tych zapomnianych komnat. Poznaj wyzwania przed Tobą, a dawno zaginione tajemnice mogą zostać ujawnione…

 

Grafika i dźwięk

Utrzymując atmosferę oryginału, grafika została zaktualizowana w wyższej rozdzielczości. Jeśli chodzi o dźwięk i muzykę, pod nadzorem kompozytora Yasunori Mitsudy wszystkie utwory zostały zaktualizowane w celu uzyskania jeszcze bardziej wciągającej rozgrywki.

 

Wygodne sterowanie

Niezależnie od tego, czy grasz za pomocą pada, czy klawiatury, elementy sterujące zostały zaktualizowane, aby zapewnić przyjemniejszą rozgrywkę.

 

Autozapis

Oprócz zapisywania w punkcie zapisu lub wyjścia z menu, postęp jest zapisywany automatycznie podczas przechodzenia przez mapę

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Wymagania:

MINIMUM:

  • OS: Windows 7/8/8.1/10 (32bit/64bit)
  • Processor: Intel Core i3 2.3GHz
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: INTEL HD Graphics 530
  • Storage: 2 GB available space
  • Additional Notes: Supported resolutions: 800x600, 1024x768, 1280x960, 1280x720, 1360x768, 1600x900, 1920x1080.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Promocja cyfrowa
Tylko do 29 października!
Figurki Funko POP!
Zobacz pełną ofertę
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "CHRONO TRIGGER (PC) klucz Steam" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.