CENA: 107,99
96
99
Oszczędzasz 11,00
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Team 17 Software
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
MV0011700
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat
:
:

My Time At Portia (PC) DIGITAL Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
DRM: Klucz Steam

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

Zacznij nowe życie w uroczym miasteczku Portia! Przywróć zaniedbany warsztat ojca do dawnej świetności, uprawiaj rośliny, warzywa i owoce, hoduj zwierzęta, zaprzyjaźnij się z ciekawymi mieszkańcami i odkryj tajemnice tej intrygującej, postapokaliptycznej krainy!

Uzbrojony w podręcznik ojca i stary stół warsztatowy, musisz zbierać zasoby, wydobywać minerały i tworzyć narzędzia, aby stworzyć najlepszy warsztat w całej Portii. Ale uwaga: nie będzie łatwo!

Inspirowana magią filmów Studio Ghibli gra My Time at Portia zabierze Cię do fantazyjnego świata, którego długo nie zapomnisz. Ile czasu spędzisz w Portii?

Miasteczko Portia jest pełne ciekawych postaci do poznania. Mieszkańcy chodzą do szkoły, na siłownię, pracują i się bawią. Każdy ma własną historię, którą chętnie podzieli się z graczem. Gracz może przyjaźnić się z innymi mieszkańcami, romansować, a nawet wziąć ślub.

Odciśnij swoje piętno na Portii i daj się wciągnąć w barwne życie tego serdecznego miasteczka.

 

Główne cechy:

ZBUDUJ WARSZTAT: Zamień starą pracownię ojca w najlepszy warsztat w Portii! Zbieraj zasoby, twórz przedmioty i skradnij serca lokalnej społeczności, wykonując dzienne zadania i spełniając prośby mieszkańców.

 

 

 

PROWADŹ WŁASNĄ FARMĘ: Uprawiaj własne rośliny, owoce i warzywa, hoduj zwierzęta i zamień pustkowie wokół domu w piękną farmę! My Time at Portia cechuje się wyjątkowym systemem uprawy, w którym gracz może używać doniczek i półautomatycznych systemów nawadniania.

 

 

POPUŚĆ WODZE WYOBRAŹNI: Zadomów się! Dostosuj dom do swoich upodobań dzięki licznym dostępnym do utworzenia meblom, dekoracjom i ulepszeniom pokoi!

 

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI: Zostań członkiem niesamowitej społeczności Portii! Poznasz nietuzinkowe postacie o barwnych historiach, energicznym usposobieniu i własnych zwyczajach. Koniecznie poświęć czas na poznanie wszystkich mieszkańców. Kto wie, może poznasz swoją drugą połówkę?

 

 

EKSPLORUJ I WALCZ: Zaszyj się w starożytne ruiny i lochy Portiii. Wydobywaj surowce i zgłębiaj mroczne tajemnice tej pozornie pokojowej krainy. Na odkrywców czyhają liczne niebezpieczeństwa... Wyposaż się do walki ze strasznymi potworami i śmiertelnymi bossami, którzy stoją między Tobą a tajemnicami Portii. 

 

 

ROZWIJAJ UMIEJĘTNOŚCI: Rozwijaj postać poprzez szereg umiejętności, które pomogą Ci podczas przygód – zupełnie jak w klasycznych grach RPG!

 

 

I DUŻO WIĘCEJ ATRAKCJI: Portia to głęboka, wciągająca gra, w której nie sposób się nudzić! Jak spędzisz czas? Spróbujesz szczęścia w kulinariach? Możesz zaprosić nowych znajomych do gry w kamień, papier, nożyce lub, jeśli czujesz się odważnie, na mały sparring. Do wyboru, do koloru! Portia jest pełna minigier, zwierząt do ujeżdżania i imprez. A może wolisz wypocząć i spędzić popołudnie na rybach? To od Ciebie zależy, jak spędzisz czas w Portii!

 

 

 

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Wymagania:

MINIMALNE:

  • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
  • System operacyjny: Windows 7+
  • Procesor: Intel i3 Processor
  • Pamięć: 6 GB RAM
  • Karta graficzna: ATI 5770, Nvidia GeForce GTX 460
  • DirectX: Wersja 10
  • Miejsce na dysku: 5 GB dostępnej przestrzeni


ZALECANE:

  • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
  • System operacyjny: Windows 10
  • Procesor: Intel i7 Processor
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX960+
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 10 GB dostępnej przestrzeni

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Wiedźmińska trylogia
w edycji SteelBook
Figurki Funko POP!
Zobacz pełną ofertę
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "My Time At Portia (PC) DIGITAL" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.