CENA: 71,99
64
99
Oszczędzasz 7,00
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
MV0012310
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat
:

PC Building Simulator (PC) DIGITAL Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Klucz Steam

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

NAJWSZECHSTRONNIEJSZY SYMULATOR SKŁADANIA KOMPUTERÓW WŁAŚNIE PRZYBYŁ!

Gra PC Building Simulator od razu stała się wiralowym sukcesem z ponad 500,000 pobrań jego wersji demonstracyjnej z fazy pre-alpha i od tego czasu była starannie przekształcana w pełnoprawną symulację pozwalającą ci zbudować komputer twoich marzeń.

Zbuduj swoje własne komputerowe imperium, od prostej diagnostyki i napraw po wykonywane na zamówienie, butikowe kreacje, które każdy gracz pożerałby wzrokiem. Dzięki stale rozwijającemu się targowisku pełnemu rzeczywistych i realistycznie wycenianych komponentów możesz nareszcie przestać marzyć o potężnym pececie, uruchomić symulację, zbudować go i sprawdzić jak sobie radzi!

NAUCZ SIĘ SKŁADAĆ KOMPUTERY

Czy zbudowanie twojego własnego komputera brzmi jak misja nie do wykonania?

PC Building Simulator ma za zadanie nauczyć nawet najbardziej początkujących użytkowników jak składać ich sprzęt dzięki instrukcjom krok po kroku, wyjaśniającym kolejność w jakiej należy montować elementy i dostarczającym przydatnych informacji do czego służy każda część.

ZBUDUJ PECETA SWOICH MARZEŃ

Tryb "Swobodnego składania" symulatora PC Building Simulator pozwoli ci na eksperymentowanie z ogromnym wyborem starannie wymodelowanych, w pełni licencjonowanych części od twoich ulubionych, prawdziwych producentów.

Gdyby pieniądze nie grały roli, co byś zbudował?

POKIERUJ SWOJĄ WŁASNĄ FIRMĘ

Tryb kariery w grze PC Building Simulator pozwoli ci pokierować swoim własnym sklepem i punktem serwisowym, zaczynając od twojego własnego "przytulnego" warsztatu, w którym musisz korzystać ze wszystkich twoich umiejętności technicznych, by wykonywać różne prace, które zostaną ci zlecone.

Klienci będą zlecać ci różne zadania, od prostych ulepszeń i napraw po pełne budowanie całych systemów, które musisz ukończyć balansując z bilansem, by mieć pewność, że nadal wypracujesz zysk!

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Wymagania:

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows 7, Procesor: Intel Core i5-2500K/AMD Athlon X4 740, Pamięć: 4 GB RAM, Karta graficzna: GeForce GTX 660 (2048 MB)/Radeon R9 285 (2048 MB), DirectX: Wersja 9.0c, Miejsce na dysku: 4 GB dostępnej przestrzeni, Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX

Zobacz także

Zobacz konsole MS nowej generacji!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Zobacz konsole Sony nowej generacji!
Wiedźmińska trylogia
w edycji SteelBook
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "PC Building Simulator (PC) DIGITAL" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.