CENA: 21,90
20
99
Oszczędzasz 0,91
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
MVE
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
ean707383
:
:

Spiritual Warfare & Wisdom Tree Collection (PC) klucz Steam Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Klucz Steam

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

Spiritual Warfare to gra akcji podobna do Zeldy. Jesteś żołnierzem w armii Pana. Poznawaj regiony współczesnego miasta, próbując zebrać pełną zbroję Boga. Po drodze napotkasz nikczemne postacie i liczne przeszkody, które mają na celu sprawdzenie twojej wiary. Prawidłowe odpowiadanie na pytania biblijne pomoże przywrócić zdrowie i wzmocni ducha.
 
Przygody biblijne:
Bądź częścią historii biblijnych, gdy ekscytujące postacie ożywają. Pomóż Noemu wypełnić Arkę przed wielką burzą; udawaj, że jesteś Dawidem walczącym z gigantem Goliatem; i pomóż uratować Mojżesza od przytłaczających sił Faraona. Wspomagana przez bezpośrednie cytaty z Biblii Twoja przygoda będzie zabawna i edukacyjna.
 
Zalecane dla osób w wieku 4 lat i więcej!
 
Księga Wyjścia:
 
Pomóż Mojżeszowi rozwiązać zagadkę na 100 fascynujących poziomach, przedstawiając labirynty i inne przeszkody w wierze. Z twoją laską i wypowiadanym Słowem Bożym będziesz bronić się przed wrogami, w tym magami, mistrzami zadaniowymi, żołnierzami faraona, słabościami człowieka, zatwardziałymi sercami i innymi kłopotami, które rzucają wyzwanie Bożej postaci. Po drodze Mojżesz może zgromadzić święty olej, zbroję Bożą, większą wiarę i wiele więcej.
 
Ilustrowany 50 kolorowymi ekranami z nagrodami, to narzędzie do nauki zawiera również 250 pytań obejmujących całą Księgę Wyjścia.
 
 
Jozue i bitwa o Jerycho:
 
Ty, jako Jozue, musisz poprowadzić lud Boży do ziemi obiecanej. Ale uważaj! Polecą kamienie, a żołnierze, tarany i elitarne siły będą próbowały zablokować każdy twój ruch. Brzmi jak wyzwanie? No jasne! Ale Bóg dał ci moc. Broń jak róg Jerycha, Boska Prędkość, power-upy, sekretne wyjścia i inne zbroje pomogą ci w twoim dążeniu do celu. Pokonaj Kananejczyków, Amorytów i Hetytów, zbierając srebro i złoto, ścigaj się przez śmiercionośne labirynty i pokonuj wrogów Boga!
 
100 poziomów i 20 poziomów bonusowych
Cyfrowy dźwięk
250 pytań
Opcja dla dwóch graczy
 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Wymagania:

MINIMALNE:

    • System operacyjny: Windows XP
    • Procesor: Pentium 4, Athlon 64 or later
    • Pamięć: 100 MB RAM
    • Miejsce na dysku: 50 MB dostępnej przestrzeni

Zobacz także

Podstawki pod pady
lub telefony
Zobacz wszystkie figurki z serii!
POPy z serii Fortnite
Zobacz wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Spiritual Warfare & Wisdom Tree Collection (PC) klucz Steam" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.