CENA: 53,99
48
99
Oszczędzasz 5,00
Premiera 30/08/2019
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Green Man Loaded
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
ean756013
:

ShockRods (PC) Klucz Steam Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Klucz Steam

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

Gra z wczesnym dostępem

Uwaga: ta gra, która jest oferowana w formie wczesnego dostępu, nie została jeszcze ukończona i do momentu pełnego wydania może ulec zmianom. Jeśli gra w jej obecnym stanie nie interesuje cię, sugerujemy poczekać, aż prace nad grą zostaną ukończone.


 

ShockRods to strzelanka arenowa dla wszystkich graczy, przynosząca niesamowicie szybką akcję, chaos i obezwładnioną broń, której czasem nie można się spodziewać.

ShockRods czerpie inspirację z klasycznych, arenowych strzelanek typu „zabij lub zabij”. Dzięki połączeniu ponadprzeciętnej broni, wybuchów i szalonej mobilności... przedstawiamy Ci - ShockRods! Te konfigurowalne, zaawansowane technologicznie pojazdy, zwinne, ale wytrzymałe, są wyposażone w wielokierunkowe dopalacze i możliwość podwójnego skoku, pozwalając na naprawdę ekscytującą i pełną akcji rozgrywkę.

Łatwo się go nauczysz, ale trudno go opanować - wysoka liczba oktanów przypada na każdą minutę szalonej jazdy!

Środowisko
ShockRods oferuje 4 oszałamiające, bardzo zróżnicowane środowiska, zaprojektowane tak, aby umożliwić graczom wykorzystanie zwrotności pojazdu; wraz z rozwojem gry poprzez Wczesny Dostęp. Obejmują one naturalnie wyglądające tereny pustynne i leśne, a także areny bojowe stworzone przez człowieka, specjalnie zaprojektowane dla trybu 6v6 lub rzezi i chaosu dla wszystkich.

Tryby gry
ShockRods oferuje 3 klasyczne, wypróbowane i przetestowane tryby gry: Death Match, Team Death Match i Capture The Flag. Dodatkowo, ciesz się pełnym trybem walki bez trzymania w zwarciu - pracuj jako drużyna i chroń przewoźnika piłki, celuj w przeciwnika, lub po prostu zredukuj przeciwników do złomu i wyślij go do domu.

Dostosowywanie
ShockRods pozwala na pełne dostosowanie ogromnych maszyn wojennych. Zmień typ samochodu, kolor, koła, naklejki i wzory. Wybierz spośród wielu okrzyków triumfu oraz innych dźwięków, aby pokazać swój talent i styl, gdy dominujesz nad przeciwnikami. Cała zawartość jest kosmetyczna i można ją odblokować dzięki walucie uzyskanej w grze na podstawie wyników w walce.

Broń i ulepszenia
ShockRods oferuje pełen arsenał wybuchowych i nieco niekonwencjonalnych rodzajów broni, aby zniszczyć przeciwników. Będą one rozproszone po całym środowisku gry, abyś mógł je zebrać i dobrze wykorzystać. Chcesz pistolet Gatlinga? Wyrzutnię rakiet? Granatnik? Mamy to. Nie twój styl? Wypróbuj bonusy do armaty balonowej, zamrażarki lub buldożera!

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Wymagania:

MINIMALNE:
  • System operacyjny: Windows 7 / 8 / 10 (64bit OS)
  • Procesor: i5: 7400k
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: GTX 1050
  • DirectX: Wersja 12
  • Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe
  • Miejsce na dysku: 5 GB dostępnej przestrzeni
  • Karta dźwiękowa: DX compatible soundcard
ZALECANE:
  • System operacyjny: Windows 7 / 8 / 10 (64bit OS)
  • Procesor: I7: 7700K
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: GTX 1060
  • DirectX: Wersja 12
  • Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe
  • Miejsce na dysku: 5 GB dostępnej przestrzeni
  • Karta dźwiękowa: DX compatible soundcard
 

Zobacz także

Koszulki dla graczy
Sprawdź ofertę
Zobacz wszystkie figurki z serii!
Wiedźmińska trylogia
w edycji SteelBook
Hity Nintendo
w nowych cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "ShockRods (PC) Klucz Steam" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.