CENA: 44,99
42
99
Oszczędzasz 2,00
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Strategy First
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
ean802381
:

Sacred Gold (PC) klucz Steam Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Klucz Steam

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

Cień zła spadł na królestwo Ankarii. To czas dla mistrzów - czas na podróż do niebezpiecznego świata SACRED. Walcz z żądnymi krwi orkami i ociężałymi ogrami... Zniszcz nieumarłych czarodziejów i gnijące mumie... Zabij piekielne demony i legendarne smoki. Z płonącą magią i zaostrzoną stalą przygotuj się na epicką przygodę fantasy i bohaterstwa.

SACRED GOLD to kompletna kolekcja SACRED w jednym pudełku, zawierająca pełną wersję SACRED, zwycięzcy nagrody „Najlepsza gra fabularna 2004” od PC GAMER, Sacred Plus i Sacred Underworld.

SACRED - Nowy tytuł Action-RPG. SACRED zapewnia ogromny, wyszukany świat obejmujący 16 regionów pełnych heroicznych zadań, zahartowanych w bojach wojowników i przerażających wrogów. Ancaria składa się z bardzo szczegółowych krajobrazów, wraz z wioskami i miasteczkami, a także oferuje cykl dzień / noc z różnymi systemami pogodowymi. Regiony różnią się od lasów i gór po pustynie, katakumby i pokryte lodem lądy. Ponad trzy czwarte świata jest dostępne dla graczy od samego początku - nie są wymagane żadne odblokowania.

 

SACRED Plus - Uwzględnia wszystkie opinie społeczności graczy od pierwszego wydania SACRED. Obejmuje zoptymalizowany interfejs i wiele zupełnie nowych funkcji: dwa nowe regiony, dwa dodatkowe główne zadania, nowe zestawy przedmiotów i broni oraz wiele nowych rodzajów stworzeń, które czynią przygody w Ankarii jeszcze bardziej niebezpiecznymi.

ŚWIĘTY Underworld - Ancaria stoi w obliczu zagrożenia znacznie większego niż kiedykolwiek wcześniej. Znajomy świat wciąż ewoluuje, a grający już w SACRED mogą importować swoje stare postacie do Zaświatów.

Wybierz jedną z ośmiu bohaterskich postaci: Gladiator, Seraphim, Battlemage, Wood Elf, Vampiress, Daemon i Dwarf.

Setki unikalnych broni, zbroi i przedmiotów - zbieraj artefakty i twórz wszechmocne bronie!

Naucz się sztuk walki, rozwijaj nowe umiejętności i dostosuj niszczycielskie kombinacje ataków.

Ogromny otwarty świat.

Epicka gra RPG i fascynująca fabuła z ponad 30 głównymi zadaniami oraz 200 dynamicznymi zadaniami pobocznymi.

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Zobacz także

Zobacz wszystkie figurki z serii!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Sacred Gold (PC) klucz Steam" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.