CENA: 49,90
47
99
Oszczędzasz 1,91
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Crytek
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
ean719959
:

Robinson: The Journey (PC) Klucz Steam Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Klucz Steam

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

BOGATY ŚWIAT
Odkrywając świat z perspektywy pierwszej osoby, gracze spotkają szereg dinozaurów i stworzeń, które reagują na ich obecność w ekosystemie Tyson III. Nacisk na interakcję z otoczeniem zachęca graczy do szczegółowego zbadania każdego obszaru gry - tworząc gęstą atmosferę i dodając do tego poczucie, że Tyson III jest kopalnią nieodkrytych tajemnic. Gra umieszcza narrację w centrum, wciągając użytkownika w świat ciekawą fabułą rozwijającą się wraz z odkrywaniem graczy.

RAJ BADAWCY
Tutaj znajdziesz coś do odkrycia na każdym kroku. Zejdź z utartej ścieżki, aby zebrać osiągnięcia, znaleźć rzadkie przedmioty i wejść w interakcję ze środowiskiem. Dzięki swobodnemu ruchowi możesz iść tam, gdzie chcesz, wybierać, jak postępować, odwiedzać miejsca i jak najlepiej wykorzystać nieliniową historię. W Robinson: The Journey nie ma przerywników, by z każdym aspektem fabuły rozwijającym się z perspektywy gracza zachował on głębokie poczucie imersji.

PIĘKNA PODRÓŻ
Robinson: The Journey zawiera tętniący życiem świat gry, który ma sprawić, że gracze poczują się prawdziwie obecni na nieznanym terenie, a wszystko dzięki CRYENGINE, który zapewni oszałamiającą grafikę, realistyczny dźwięk, intensywną imersję i poczucie skali, które przesuwają granice gry VR.

NIEZWYKŁE GRAFICZNE DETALE I VR
Ponieważ VR jest wciąż rozwijającym się medium, rozwój VR przyniósł ze sobą nowy zestaw kreatywnych i technicznych wyzwań. Robinson: The Journey został stworzony od podstaw, aby zaoferować wciągające wrażenia VR. Wykorzystując moc CRYENGINE, nasz zespół dodał nowe funkcje i zoptymalizował istniejące narzędzia, aby sprostać tym wyzwaniom i uczynić Robinson: The Journey jednym z najbardziej oszałamiających doświadczeń dostępnych obecnie w VR

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Wymagania:

MINIMALNE:

  • System operacyjny: Windows 8.1
  • Procesor: Intel i5-4590 / AMD FX 4350 or greater
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA: GTX 970 4 GB / GTX 1060 6 GB or greater | AMD: RX 480 or greater
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 6.73 GB dostępnej przestrzeni
  • wsparcie dla gogli VR (HTC Vive, Oculus Rift)

Zobacz także

Zobacz wszystkie figurki z serii!
Wyprzedaż
figurek Funko POP!
Wiedźmińska trylogia
w edycji SteelBook
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Robinson: The Journey (PC) Klucz Steam" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.