CENA: 9,90
9
99
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
MVE
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
ean742729
:

Onikira - Demon Killer (PC) Klucz Steam Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Klucz Steam

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

Onikira: Demon Killer, opracowana przez irlandzkie indie Digital Furnace Games, jest niesamowitym zestawem bijatyk w 2D w fantastycznym feudalnym Japonii. Jako Yamazaki Jiro, samotny samuraj, gracze walczą, by powstrzymać siły japońskiego podziemia, Yomi, przed pochłonięciem świata żywych.

 

Onikira: Demon Killer łączy złożone mechanizmy walki głębokiej, zwykle spotykane w tradycyjnych bijatykach 3D, takich jak Ninja Gaiden lub Bayonetta, i łączy je z klasyczną mechaniką platformówki w 2D. Ekspresyjny system walki Onikiry pozwala graczom na zaangażowanie się w dowolny sposób, który najbardziej im odpowiada. Niektórzy gracze będą woleli ścierać się z wrogami bezpośrednio i przyciskami zacierania, podczas gdy inni będą wybierać styl gry dystansowej, unikając ciężkich starć w walce wręcz. Spróbuj wystrzelić wroga w powietrze, przeskakuj ściany, aby ustawić się ponad nimi, a następnie wbij ich w ziemię. Przełącz broń na Naginatę i użyj Naginata Lift oraz ruchów powietrznych, aby pozostać w powietrzu i rozpadać się na platformach, jednocześnie ciągnąc wrogów do siebie, aby zostali wysłani w powietrze. Wyciągnij hak do chwytania między platformami, przepaściami lub ognistymi dołami, jednocześnie odpierając wrogów.

 

Onikira: Demon Killer może pochwalić się siedmioma trudnymi obszarami, a gracze mogą wyrazić siebie za pomocą czterdziestu niesamowitych ruchów, używając czterech niszczących broni. Każdy poziom jest pełen śmiercionośnych demonów, które gracze muszą wysłać z powrotem do podziemi. Gracze muszą również zmierzyć się z dwoma mini-bossami i dwoma epickimi mega bossami. Każdy poziom jest wypełniony dodatkowymi pomocami ze strony środowiska, aby pomóc graczowi w walce. Odetnij słupki podporowe od budynku i obserwuj, jak miażdży twoich wrogów, gdy na nich upada, lub używaj swoich ruchów do rzucania wrogów w kolce, doły lub ścieżkę poruszających się śmiercionośnych przedmiotów. Uważaj jednak, ponieważ upuszczenie budynku na własną głowę powoduje wyraźny smutek.

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Wymagania:

MINIMALNE:

  • System operacyjny: Windows Vista SP2/ Windows 7
  • Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8GHz or AMD Athlon X2 64 2GHz
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: 256 MB ATI HD3650, 256 MB nVidia 8800 GT, or Intel HD 3000 integrated graphics
  • DirectX: Wersja 9.0c
  • Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni
  • Karta dźwiękowa: DirectX 9.0c-compatible sound card
ZALECANE:
  • System operacyjny: Windows Vista SP2/ Windows 7/ Windows 8
  • Procesor: 1.8 GHz Quad Core
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: AMD HD5000 series or better, nVidia GT400 series or better, Intel IvyBridge integrated graphics or better
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 4 GB dostępnej przestrzeni
  • Karta dźwiękowa: DirectX 9.0c-compatible sound card

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Wyprzedaż
figurek Funko POP!
Zobacz wszystkie figurki z serii!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Onikira - Demon Killer (PC) Klucz Steam" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.