CENA: 42,90
41
99
Oszczędzasz 0,91
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Rockstar Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
500031089
Klasyfikacja PEGI:
Od 18 lat

Manhunt (PC) Klucz Steam ANG Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Klucz Steam

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

Dopiero co zabili Casha. Teraz chcą go zabić ponownie.

 

Ameryka pełna jest wyeksploatowanych, zardzewiałych miast, w których nikt o nic nie dba i nikt nie przestrzega prawa.

 

W Carcer City nie ma już żadnych reguł i jedyne co pozostało to tanie rozrywki. Największą ekscytacją jest możliwość darowania lub odbierania życia dla sportu. Tym razem, Jamesie Earl Cashu, ty jesteś sportem. Oddali ci życie. Teraz mają zamiar cię dopaść.

 

Budzi cię dźwięk twojego własnego spanikowanego oddechu. Musisz biec, kryć się i walczyć o przeżycie. Jeżeli uda cię przeżyć wystarczająco długo, może odkryjesz, kto to tobie zrobił.

 

To brutalny i krwawy sport.

 

Wymagania partnerskie : Proszę sprawdzić warunki korzystania z tej strony, przed zakupem oprogramowania. Musisz zaakceptować warunki licencji, dostępne online na rockstargames.com / EULA . Niezbywalny dostęp do specjalnych funkcji , takich jak ekskluzywne, treści do odblokowania lub pobrania online może wymagać użycia jednorazowego kodu seryjny , dodatkowa opłata  i / lub rejestracji online konta ( 13 + ) . Dostęp do specjalnych funkcji może wymagać połączenia z Internetem , funkcje te mogą nie być dostępne dla wszystkich użytkowników , i może . Dostęp ten, po upływie 30 dni może zostać zablokowany , zmodyfikowany , lub oferowany na innych zasadach .

Zawartość tej grze komputerowej jest czysto fikcyjna, i nie jest przeznaczony do prezentacji lub opisu jakichkolwiek rzeczywistych  zdarzeń , osoby lub podmiotu . Twórcy i wydawcy tej gry wideo w jakikolwiek sposób nie popierają, nie akceptują i nie zachęcają do angażowania się w postępowania przedstawione w tej grze komputerowej . Nieautoryzowane kopiowanie , przetwarzanie,  przesyłanie, publiczne odtwarzanie , wynajem, pobieranie opłat za grę , lub obejście zabezpieczeń przed kopiowaniem jest surowo zabronione .

Rockstar Games 622 Broadway, New York, NY 10012 © 2002-2013 Rockstar Games, Inc Rockstar Games, Rockstar North, Rockstar Games, Manhunt , Take -Two Interactive i ich logo są znakami towarowymi firmy Take -Two Interactive Software , Inc. Ikony kategorii wiekowych i wszystkie inne znaki i znaki towarowe są własnością ich właścicieli. Wszelkie prawa zastrzeżone .

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Wymagania:

Wymagania sprzętowe:
• SO: Tylko Microsoft® Windows® 2000/XP
• Procesor: 1 GHz Intel Pentium III lub AMD Athlon bądź odpowiednik / Intel Pentium 4 lub AMD Athlon XP bądź odpowiednik
• Pamięć RAM: 192 – 256 MB
• Karta graficzna: 32 MB
• Dysk twardy: 2300 MB wolnego miejsca
• Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX 8.1 
• CD-ROM: 16 – 32X

 

Inne wymagania: Wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania, m.in. DirectX oraz Sony DADC SecuROM.

Aby uzyskać informacje na temat obecnie obsługiwanych podzespołów, należy zapoznać się z danymi dostarczanymi przez producenta oraz zamieszczonymi na stronie www.rockstargames.com/support. Niektóre podzespoły, np. zintegrowane karty graficzne, mogą nie być obsługiwane. Niewymienione konfiguracje sprzętowe mogą nie być wspierane przez wydawcę.

Wymagania partnerów: Przed zakupem oprogramowania sprawdź warunki korzystania.

Zobacz także

Promocja cyfrowa
Tylko do 21 października!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz pełną ofertę
20 gier w zestawie!
Zamów już teraz!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Manhunt (PC) Klucz Steam ANG" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.