CENA: 34,90
32
99
Oszczędzasz 1,91
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
2K
Wersja językowa:
Polska/angielska
Kod:
500017510
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat
:
:

MAFIA II DLC: Joe's Adventure (PC) PL klucz Steam Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Klucz Steam

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

Niniejszy produkt stanowi dodatek do gry Mafia II i nie może być sprzedawany oddzielnie. Egzemplarz gry Mafia II jest konieczny do uruchomienia dodatku.


Przygody Joe są kontynuacją gangsterskiej epopei pt. Mafia II. Akcja dzieje się w czasie gdy Vito Scaletta przebywa w więzieniu i jest widziana oczami Joe Barbaro - najlepszego przyjaciela Vito. Dodatek przedłuża rozgrywkę z Mafii II poprzez połączenie dramatycznego wątku fabularnego ze zręcznościową rozgrywką. Pozwala to na odblokowanie kilku nowych obszarów miasta Empire Bay oraz wielu przedmiotów, na których gracze mogą położyć ręce.

 


Działający odruchowo i nieprzewidywanie Joe Barbaro i Vito byli nierozłączni od czasów najwcześniejszego dzieciństwa. Byli, ponieważ Vito zostaje złapany i osadzony w więzieniu. Joe ma za zadanie odkryć prawdę związaną ze skazaniem Vita na karę więzienia oraz dowiedzieć się co tak naprawdę dzieje się w rodzinie Clemente.

 


Przygody Joe zapewniają przeżycie zajmującej historii oraz pozwalają graczom na eksplorację nowych obszarów w tym stacji kolejowej, domu publicznego, stoczni, zmieniającego się w zależności od pór roku wybrzeża oraz nie widzianych wcześniej budowli w Empire Bay. Nowy ekscytujący etap w historii Mafii wprowadza nowe rodzaje ubrań, przedmioty kolekcjonerskie oraz muzykę z lat 40 i 50-tych. Oprócz misji związanych z wątkiem głównym, Przygody Joe oferują pełen wachlarz misji dodatkowych zawierających rozbudowaną rozgrywkę zręcznościową oraz system pozwalający na zdobywanie punktów w rankingu online dzięki kombinacjom ciosów i mnożnikom. Strzelanie w głowę lub stosowanie materiałów wybuchowych powoduje zwiększenie liczby otrzymywanych punktów a kontrolowane poślizgi, wysokie skoki i stosowanie turbodoładowania zapewnia wysoki poziom adrenaliny i zwiększa chęć na ponowne zagranie.

 

 

 

Korzystanie z tego produktu wymaga wyrażenia zgody na warunki umowy EULA firmy trzeciej: http://www.take2games.com/eula/

© 1998–2009 Take-Two Interactive Software, Inc. i filie firmy. Mafia ® II wyprodukowane przez 2K Czech.  2K Czech, logo 2K Czech, 2K Games, logo 2K Games, Illusion Engine, Mafia, Mafia II, logo Mafia II i Take-Two Interactive Software są znakami handlowymi i/lub zarejestrowanym znakami handlowymi Take-Two Interactive Software, Inc.  Microsoft, Xbox, Xbox 360, Xbox LIVE i logo Xbox są znakami handlowymi grupy Microsoft. "PlayStation", "PLAYSTATION" i rodzina logo "PS" są zarejestrowanymi znakami handlowymi Sony Computer Entertainment Inc. Wszystkie inne znaki i znaki handlowe są własnościa ich posiadaczy. Wszystkie prawa zastrzeżone.

 

Produkt wymaga akceptacji licencji 2K Games  (dostępna w instrukcji gry i na stronie www.take2games.com/eula) oraz Steam Subscriber Agreement (SSA). Wymagana jest aktywacja produktu przez Internet poprzez rejestrację na koncie Steam  i zaakceptowanie SSA. Proszę zobaczyć www.steampowered.com/agreement aby zapoznać się z SSA przed zakupem. Jeśli nie zgadzasz się z postanowieniami Licencji 2K Games  oraz SSA, zgodnie z naszą polityką zwrotów, nie powinieneś kupować tej gry. Niezbywalny dostęp do specjalnych właściwości takich jak odblokowywalna, dostępna do ściągnięcia albo internetowa zawartość, usługi lub funkcje mogą wymagać kodów seryjnych jednorazowego użytku, dodatkowej opłaty lub zarejestrowania konta w Internecie (13+). Dostęp do specjalnych właściwości może wymagać połączenia z Internetem, może nie być dostępny dla wszystkich użytkowników oraz może zostać usunięty, zmodyfikowany albo przedstawiony pod innymi warunkami po upływie 30 dni od dnia ukazania się powiadomienia o tym.

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Wymagania:

Wymagania minimalne: Microsoft Windows XP (Service Pack 2 lub wyższy)/Windows Vista/Windows 7, Procesor: Pentium D 3Ghz lub AMD Athlon 64 X2 3600+ (Dual core) lub wyższy, RAM: 1.5 GB RAM Dysk twardy: 8GB, Karta Graficzna: nVidia GeForce 8600/ ATI HD2600 Pro lub lepsza. Karta dźwiękowa kompatybilna z 100% DirectX 9.0c, klawiatura, mysz lub joypad kompatybilny z Windows.

Zobacz także

W grze FIFA 19
rodzą się mistrzowie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz pełną ofertę
Hity Nintendo
w nowych cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "MAFIA II DLC: Joe's Adventure (PC) PL klucz Steam" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.